دوشنبه, 10 مهر 1402
دوشنبه, 10 مهر 1402
آبروریزی مدعیان مالکیت داماش در ورزشگاه عضدی؛

آقای آرمان این بود تایید «اهلیت»!؟

۱۴۰۲/۰۶/۲۷ ۱۰:۳۳ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان | تیم داماش در سومین مسابقه خود در لیگ دسته اول فصل جدید به تساوی رسید و اولین امتیاز خود را به دست آورد. اما حواشی ناراحت کننده مسابقه به نوعی یک باخت دیگر را برای تیم محبوب رشتی ثبت کرد. 

قضیه این است که دو نفر که مدعی مالکیت باشگاه داماش هستند در حضور همگان و مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات فوتبال استان و ناظران مسابقه به درگیری لفظی شدیدی پرداختند و صحنه‌های ناگواری را رقم زدند. 

پیش از فصل با رایزنی جهانبخش عسکری بازیکن پیشین داماش به تیم جدید مالکیتی از استان لرستان منتقل شود. حتی سرمربی ( اصغر کلانتری) و بازیکنان جدید نیز معرفی شدند. در حین اردوی تهران بود که ناصر زحمتکش مالک فصل گذشته به بهانه عدم تعهدات مالک جدید اعلام کرد که تیم از اردو برگردد و سیامک فراهانی به عنوان سرمربی جدید انتخاب شد. 

بعد از آن فردی به نام نصیر نعیمی پور سیاه اسطلخی از شرکت دامون صنعت تدبیر تقاضا کرد  مالکیت باشگاه را به دست بگیرد و چکهایی را نیز به ناصر زحمتکش داد. زحمتکش نیز با این شرط قبول کرد که تا تسویه نهایی خود هنوز در تیم به عنوان مدیر  باشد. هزینه های اولیه باشگاه نیز توسط نعیمی پور پرداخت شد. وی در حکمی زحمتکش را به عنوان مدیر کمیته فنی داماش منصوب شد که خود زحمتکش آن را در اینستاگرام خود نشان داد. 

بعد از دومین مسابقه داماش در لیگ یک نعیمی پور وارد گود شد و خود را مالک باشگاه اعلام کرد. وی در مصاحبه ای مجید جلالی را به عنوان مشاور فنی و جواد تمیزکار ( عضو سابق شورای شهر لاهیجان) را به عنوان سرپرست باشگاه معرفی کرد. این اقدام با واکنش تند ناصر زحمتکش مواجه شد که خود را همچنان مالک باشگاه می‌داند و مدعی است نعیمی پور حتی بیست درصد قرارداد را هم نداده است. 

دعوای علنی زحمتکش با نعیمی پور و جهانبخش عسکری آن‌چنان تلخ است که برای هوادار داماش این سوال پیش می‌آید که این افراد از کجا آمده‌اند. مدیرکل ورزش و جوانان استان پیش از این گفته بود تا وقتی اهلیت متقاضیان مالکیت داماش و سپیدرود مشخص نشود اجازه تیمداری به آن‌ها داده نمی‌شود. حالا سوال این است «اهلیت» این افراد که در حضور ناظران و هواداران با یکدیگر به درگیری می‌پردازند چگونه ثابت شده است. این یک آبروریزی بزرگ است که نشان دهنده ناتوانی مدیریتی باشگاه است. آن‌ها نشان دادند که شایسته این تیم محبوب نیستند و باید هرچه سریعتر عذرخواهی کنند و در مورد ادامه کار آن‌ها تصمیم گیری مناسبی شود. آقای آرمان اجازه نداد علی رضا جهانبخش با یک تیم جدید فرآیند انتقال مالکیتی باشگاه را انجام دهد و تیم را به کسانی سپرده که اساسا فوتبالی نیستند و نمی‌دانند چنین درگیریهایی سطح فوتبال استان را پایین می‌برد. هرچند که  ظاهرا برای این افراد سطح فوتبال اهمیتی ندارد که اگر داشت چنین مسائلی را رقم نمی‌زدند. 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان