شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان |  بازی تیم‌های فوتبال داماش گیلان و استقلال آبی پوش ملاثانی با حضور تماشاگر و بدون بلیت فروشی انجام می‌شود.

 این دیدار که عصر امروز از هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته نخست باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می شود، با تصمیمات اتخاذشده با حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

با توجه به درخواست و پیشنهاد باشگاه داماش، تماشای این دیدار برای هواداران رایگان است و بلیت فروشی انجام نمی شود و علاقمندان می‌توانند به صورت رایگان این بازی را از نزدیک تماشا کنند.

علی رضا وهابی مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان گفته است:  با توجه به این امر، سه ورودی برای ورود تماشاگران در این دیدار درنظر گرفته شده و از ساعت حدود ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز نیز تماشاگران می‌توانند برای حضور در ورزشگاه و تماشای بازی تیم‌های داماش و استقلال ملاثانی به ورزشگاه مراجعه کنند.

 دیدار تیم‌های فوتبال داماش گیلان و استقلال ملاثانی از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید عضدی رشت آغاز می شود.

 رضا مرادی به عنوان داور وسط، سعید باهنر و رضا اسکندری نیز به عنوان کمک داور قضاوت این دیدار را برعهده دارند؛ ضمن اینکه رسول اولیایی به عنوان داور چهارم، بهرام کیانی به عنوان ناظر گروه داوری و مهدی ناصحی به عنوان نماینده فدراسیون در این بازی حضور خواهند یافت.

تیم فوتبال داماش گیلان فصل گذشته از رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور به لیگ دسته یک صعود کرد و طی ۲ بازی انجام داده در لیگ دسته نخست، با ۲ شکست و بدون امتیاز در رتبه پانزدهم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این مسابقات قرار دارد؛ همچنین تیم استقلال آبی پوش ملاثانی نیز در انتهای جدول این مسابقات قرار دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان