شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402

اختصاصی حکایت گیلان | پس از حواشی بوجود آمده چند روز اخیر در آبفای گیلان ، نام افراد جدیدی برای مدیریت آبفای گیلان شنیده می‌شود.

از افرادی که نامشان شنیده می‌شود، می‌توان به  آریا جهانگیری پاشاکی مشاور مدیر عامل آب و فاضلاب گیلان و نماینده مجری طرح محرومیت زدایی آبرسانی استان اشاره کرد که گفته می‌شود استانداری گیلان نیز نظر مثبتی بر او دارد. جهانگیری در دولت روحانی معاون عمرانی فرماندار لاهیجان بود. 

همچنین علیرضا غیاثی معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب استان و محمود امیری مدیر آبفای رشت از جمله مدیران فعلی شرکت هستند که به عنوان گزینه مدیرعاملی مطرح هستند. از عباس الماسی نیز که سابقه مدیریت در رضوانشهر را دارد به عنوان یک گزینه دیگر نام برده می‌شود.

شاید هم باتوجه به حواشی اخیر،مهندسی آب و فاضلاب کشور به این نتیجه برسد که از مدیران غیربومی استفاده کند.  ابراهیم یزدیان مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب منطقه دو تهران و یکی از معاونین آبفای قزوین از جمله گزینه‌هایی هستند که فعلا برای آبفای گیلان مطرح هستند. 

همرسانی کنید:

نظرات شما:

Hamid 25 شهریور 1402 ساعت 11:06

خدا وکیلی این چه وضع اب آشامیدنی استان گیلانه مردم تو کویر زندگی میکنن اب آشامیدنی آین طور فاجعه نیست منطقه رودبارکی شهر لولمان از لوله اب آشامیدنی اب گل الود میاد

نظر دهید - پسندیدم 1

احمد 25 شهریور 1402 ساعت 09:06

اداره آب املش هیچ خدمات نمیده

نظر دهید - پسندیدم 2

لاهیجان ، کلشتاجان 25 شهریور 1402 ساعت 07:06

آریا جهانگیری از نظر اخلاق و پشتکار و جوان بودن و با برنامه و سابقه خوب و بومی بودن بهترین گزینه می باشد .

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان