پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402
مسئولانی که بازهم غافلگیر شدند؛

ورود مسافران از لوشان به رودبار 8 ساعت طول کشید!+فیلم

۱۴۰۲/۰۶/۲۳ ۲۰:۳۹ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان | در حالی که مشخص بود تعطیلات سه روزه منجر به سیل مسافران در استان گیلان می‌شود، اما ظاهرا تمهیدات لازم برای کاهش ترافیک بین جاده ای صورت نگرفته و هزاران مسافر که بسیاری از آن‌ها گیلانی هستند در ترافیک باقی مانده اند. این حجم معطلی در تعطیلات نوروزی هم بی سابقه است. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفته است حجم بالای خودرو‌ها در این مسیر به حدی‌ست که مدت زمان ورود مسافران از لوشان به رودبار را به ۸ ساعت رسانده است.

وی اذعان کرده است محور رودبار گنجایش ورود یک‌باره این حجم از خودرو‌ها را ندارد.

هرچند مسافران زیادی راهی گیلان شده اند، مشخص است به نسبت مسافران نوروزی تعداد آنها کمتر است، اما حجم ترافیک نشان می‌دهد نسبت به این مساله همکاری لازم صورت نگرفته است. تنها حالا از مسافران درخواست می‌شود که تا اطلاع ثانوی از ورود به استان گیلان خودداری کنند. 

وعده تکمیل هشت کیلومتر نهایی پروژه ناتمام آزادراه منجیل-رودبار به ده سال رسیده و مسئولان همچنان مشغول شعار درمانی هستند. اگر قرار باشد مسافر این همه ساعت پشت ترافیک باقی بماند چیزی جز ضرر و نارضایتی به بار خواهد آمد؟  

همرسانی کنید:

نظرات شما:

مهدر 26 شهریور 1402 ساعت 11:06

تا تماینده های رانتخواری داریم که از افتتاح ازاد راه بخاطر زیان دیدن زیتون فروشان رودبار جلوگیری می کنند اوضاع همینه.. زیتون فروشانی که در معدن زیتون گیلان از تمام شهرهای گیلان گرانتر می فروشند

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان