پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402
بحران سازی با ممنوعیت ورود تماشاگران به ورزشگاه شهید عضدی؛

آیا با سرپرست فرمانداری رشت برخورد می شود!؟

۱۴۰۲/۰۶/۱۲ ۰۹:۳۱ چاپ

اختصاصی  حکایت گیلان | سامان بدر: ممنوعیت هواداران داماش از حضور در ورزشگاه شهید عضدی در اولین مسابقه لیگ دسته اول با دستور شورای تامین شهرستان رشت آن چنان شوکه کننده و عجیب و غریب بود که با تجمع گسترده هواداران جنب ورزشگاه کنسل شد.

شاید اگر پیگیری‌های مالک باشگاه و درخواست وی از هواداران برای سکوت نبود چه بسا کار به جاهای باریک نیز می‌کشید.

شورای تامین شهرستان به ریاست فرماندار رشت جلسات خود را برگزار می‌کند که در حال حاضر کیا عاشوری ( که هنوز  عنوان سرپرستی را یدک می‌کشد)  بر این مسند نشسته است. ظاهرا آقای عاشوری پیش از این مسابقه فوتبال را از نزدیک ندیده که در همان گام اول ممنوعیت ورود تماشاگران را صادر می‌کند.

باید از جناب ایشان پرسید مگر اتفاق خاصی افتاده بود که یک بحران بزرگ ایجاد کردید؟ نه کرونایی است و ویروس دیگری! شهر هم که در امن و امان است. قبل از این‌که ورزشگاه تخریب شود هزاران هوادار وارد همین ورزشگاه شده اند و کمترین مشکل را ایجاد کرده‌اند. آن زمان هنوز این ورزشگاه بازسازی نیز نشده بود. شما که در همان گام اول چنین ممنوعیت‌هایی می‌گیرید در ادامه قرار است چه اتفاقی بیفتد!؟ آیا مدیریت از نظر شما با محدودیت و تعطیلی انجام می‌شود؟

آقای عاشوری هرچند سن و سال زیادی دارد ولی از لحاظ تجربه مدیریت دولتی سابقه اش به همین دولت سیزدهم برمی گردد که مدیرانی از جنس او را زیاد انتخاب کرده‌اند. ولی حداقل انتظار می‌رود هر چه سریعتر خودشان را با محیط دولتی وفق دهند. شورای تامین مسئول امنیت مردم است و نه ایجاد بحران سازی و محدودیت! حالا ببینیم وزارت کشور با این چنین بحرانی که ایجاد شده حکم فرمانداری وی را امضاء می‌کند و یا او را در جایی کوچک‌تر می‌گذارد که کمی کار صحیح را یاد بگیرد. البته منطقی این بود که بعد این بحران سازی عذر وی سریع خواسته شود.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان