پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | با پیگیری شهرداری کلاچای تیم فوتبال شهرداری این شهر احیا و در لیگ برتر استان به میدان رفت و صاحب دو پیروزی متوالی در دو هفته اول مسابقات شد.

در دومین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاههای استان گیلان جام گیل دو تیم شهرداری کلاچای و خطبه سرای طالش عصر روز یکشنبه در استادیوم ازادی کلاچای و با حضور کم نظیر مردم  این شهر  به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری یک بر صفر شهرداری کلاچای پایان یافت.

مهدی رشاد موسس باشگاه فرهنگی، ورزشی شهرداری کلاچای پس از پایان بازی با ابراز خوشحالی از برد شهرداری کلاچای مقابل تیم‌های سینا کلاچای و خطبه سرای تالش در هفته های اول و دوم  گفت: بازیکنان تیم ما در برابر تیم متمول و قدرتمند سینای کلاچای و خطبه سرای تالش  بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند و از همه آنها که سهم بزرگی در این دو پیروزی داشتند تشکر می کنم.

وی اظهار کرد: تیم فوتبال شهرداری کلاچای امسال از جوانان جویای نام و کم سن و سال بهره گیری می کند و آنان در بازی نخست ثابت کردند که از توانمندی و قابلیت فوق‌العاده برخوردارند. رشاد در ادامه گفت: امسال تیم بسیار جوان و کم سن و سالی رو بستیم وکم سن و سالترین بازیکن امسال لیگ با ۱۶ سال سن و دو بازیکن ۱۷ ساله در این تیم باغیرت و سختکوش حضور دارد واین تیم جوان و کم هزینه در آینده حرفه‌ای زیادی برای گفتن دارند .
در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاههای استان گیلان جام گیل 14تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان