پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402
دستیار استاندار در امر مردمی سازی دنبال حقوق خودش یا مردم!؟

درخواست حقوق مزایا و مرخصی، بازگشت به کار، بن کارگری و اضافه کاری بعد از عزل توسط فرماندار صومعه سرا!

۱۴۰۲/۰۶/۰۱ ۱۱:۲۰ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | در چند روز گذشته اسدالله عباسی استاندار گیلان با صدور حکمی ، «سید یاسر بذله» مسئول هیات رزمندگان شهرستان صومعه‌سرا را به عنوان دستیار استاندار در امر مردمی سازی دولت منصوب کرد که این حکم در پرتال اطلاع رسانی استانداری نیز منتشر نشده است. ( اینجا بخوانید)

پیگیری‌ها نشان می‌دهد این فرد که سابقه حضور به عنوان مدیر روابط عمومی فرمانداری صومعه سرا را داشته با حضور فرماندار فعلی از سمت خود عزل شده و از ادامه فعالیت وی جلوگیری شده است. وی با شکایت در هیات کارگری خواستار حقوق مزایا، بازگشت به کار، حقوق مرخصی استفاده نشده، بن کارگری، فوق العاده اضافه کاری، حق مسئولیت و تعطیل کاری خود شده است. 

واقعا امیدواریم ایشان به عنوان دستیار امر مردمی سازی همه این‌ حقوق و مزایا  را اول برای خودش نخواهد . زیرا ظاهر و عنوان  پست نشان می‌دهد که باید برای حقوق مردم تلاش کند.

وی که فاقد رابطه استخدامی با دستگاه های اجرایی است وفق این حکم در حالی به این جایگاه منصوب گردید که معلوم نیست دستیار مردمی سازی رییس جمهور انتخاب وی را تنفیذ نموده است.

از سویی نیز از دیگر سو این انتصاب در مغایرت با مواد ۵۱ و ۵۲ قانون مدیریت خدمات کشوری  است که هرگونه بکارگیری نیرو بدون رعایت احکام این دو ماده در حکم تصرف غیرقانونی اموال دولتی محسوب شده است. 

اسناد شکایت ایشان از فرمانداری صومعه سرا به حکایت گیلان ارسال شده و آماده پاسخگویی از جانب ایشان هستیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان