پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402
مدیر عامل دستان مهربان خبر داد:

آغاز هفتمین دوره پویش بزرگ مداد نارنجی

۱۴۰۲/۰۶/۰۱ ۱۰:۵۳ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | مدیرعامل دستان مهربان اظهار کرد: هفتمین دوره از پویش بزرگ مداد نارنجی با هدف تأمین اقلام تحصیلی دانش آموزان نیازمند در شعب سرتاسر کشور بنیاد دستان مهربان برای سال تحصیلی 1403-1402 آغاز به کار کرد.
 زهرا یوسفی با اشاره به برنامه‌های حمایتی این خیریه برای دانش آموزان نیازمند گفت: پویش مداد نارنجی یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین پویش‌های دستان مهربان است؛ که هرساله به مناسبت آغاز سال تحصیلی با هدف تأمین اقلام تحصیلی کودکان نیازمند برگزار می‌شود.
وی افزود: در گام اول هفتمین دوره از پویش مداد نارنجی بیش از 10هزار کودک در شعبِ سرتاسر کشور دستان مهربان مورد حمایت تحصیلی قرار می‎‌گیرند و اقلامی همچون کیف، کوله و پوشاک مدرسه تامین و به این عزیزان اهدا خواهد شد.
مدیرعامل دستان مهربان تصریح کرد: بر همین اساس حامیان مهراندیش و مردم عزیزمان ایران، می‌توانند برای پیوستن به این پویش و حمایت از کودکان نیازمند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق راه‌های اعلام شده در وبسایت دستان مهربان و یا شماره حساب‌های اعلام شده اهدا نمایند.
شایان ذکر است که این پویش در دو فاز ویژه کودکان تحت پوشش و مناطق محروم، هم‌زمان با سرتاسر کشور در شعبه و استان گیلان نیز در حال اجراست و علاقه‌مندان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت 6104337591698111 و یا شماره حساب 8410652556 واریز نمایند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان