پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402

حکایت گیلان | سرهنگ حمیدرضا فیضی با اشاره به تشدید اقدامات همه جانبه مجموعه انتظامی برای برخورد برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی اظهار کرد: پلیس برابر قانون قاطعانه با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد می کند.

به گزارش ایسنا  وی گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی فومن در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت فردی در زمینه شعارنویسی و تبلیغ علیه نظام به نفع گروه‌های معاند در این شهرستان، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان فومن با بیان اینکه پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و انجام اقدامات پلیسی، هویت متهم این پرونده و مخفیگاه وی را شناسایی کرد، گفت: متهم پرونده در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی یک دستگاه لپ‌تاپ، یک دستگاه حافظه جانبی، یک قوطی اسپری چسب، تعدادی برگه فراخوان به اغتشاش و اسناد و مدارک ارتباط وی با رسانه‌های معاند نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فومن در پایان به تشکیل پرونده برای متهم و معرفی وی به مرجع قضائی اشاره کرد از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت مجرمانه و انجام اقدامات ضد امنیتی، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه فوریتی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان