سه شنبه, 08 اسفند 1402
سه شنبه, 08 اسفند 1402

حکایت گیلان | علی ربیعی سخنگوی دولت در توئیتی در دفاع از آذری جهرمی نوشت: مواضع، تصمیمات و اقدامات وزیر ارتباطات موضع دولت و رئیس‌جمهور است.دولت با تحلیل شرایط اجتماعی، اقتصادی و آینده‌نگری نسبت به تحول تکنولوژی،اهتمام خود را بر گسترش فناوریهای ارتباطی و زیرساخت‌هایش بنا و هرگونه محدودیت و فیلتر را دربلندمدت غیرممکن و در کوتاه‌مدت، غیرمفید می‌داند. با توجه به مطالعات تخصصی‌ در حوزه اشتغال و فضای مجازی، معتقدم هرگونه محدودسازی و یا تعطیلی اینستاگرام ، منجر به کوچ دادن حدود یک میلیون ایرانی به سمت بیکاری و فقر می‌شود.

سخنگوی دولت از آذری جهرمی پس از احضار وزیر ارتباطات به دادستانی در توئیتی دفاع کرد.

علی ربیعی سخنگوی دولت در توئیتی در دفاع از آذری جهرمی نوشت: به نظرم طرح شکایت از آذری جهرمی فقط یک اتفاق ساده اداری یا قضایی نیست.این شکایات و احضار به شیوه‌های سیاست‌گذاری در فرهنگ وجامعه، نوع نگاه به شیوه‌هایی برای اعمال نزاهت فرهنگی وچگونگی حفاظت از دینداری،تفاوت رویکردها درسیاست‌گذاری و حکمرانی فرهنگی – اجتماعی برمی‌گردد.

وی در ادامه نوشت: مواضع، تصمیمات و اقدامات وزیر ارتباطات موضع دولت و رئیس‌جمهور است.دولت با تحلیل شرایط اجتماعی، اقتصادی و آینده‌نگری نسبت به تحول تکنولوژی،اهتمام خود را بر گسترش فناوریهای ارتباطی و زیرساخت‌هایش بنا و هرگونه محدودیت و فیلتر را دربلندمدت غیرممکن و در کوتاه‌مدت، غیرمفید می‌داند.

ربیعی افزود: با توجه به مطالعات تخصصی‌ در حوزه اشتغال و فضای مجازی، معتقدم هرگونه محدودسازی و یا تعطیلی اینستاگرام ، منجر به کوچ دادن حدود یک میلیون ایرانی به سمت بیکاری و فقر می‌شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان