پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | مهدی رشاد شهردار کلاچای با اشاره به ساخت عملیات اجرایی یکی از زیباترین پارک‌های ساحلی در نوار ساحلی شهر کلاچای از ادامه فعالیت های عمرانی در این شهر خبر داد. 

مهدی رشاد ابراز داشت: عملیات اجرایی یکی از زیباترین پارک‌های ساحلی در نوار ساحلی شهر کلاچای آغاز شده است.  

شهردار کلاچای با بیان اینکه این پروژه پس از انجام روند فرآیندهای قانونی آغاز شده، وسعت اجرای پروژه را به متراژ تقریبی یک هزار و ۵۰۰ متر مربع اعلام و اضافه کرد: اجرای دیوار حایل به جهت تثبیت بخشی ضلع جنوبی پارک به متراژ تقریبی ۳۰۰ متر طول و ایجاد فرش موزائیک به جهت تفرجگاه و پیاده راه ساکنین منطقه یاد شده در فرایند پروژه منظور و لحاظ شده است.

وی ادامه داد برای کل نوار ساحلی شهر برنامه های ویژه داریم و در فرایند اجرای پروژه پیست اسکیت کودکان، دوچرخه سواری، پارک بازی کودک ، ست بازی کودکان، ست ورزشی، سیستم روشنایی، نشیمنگاه و پیاده راه پیش بینی و لحاظ شده است. 

وی با اشاره به برنامه های دیگر عمرانی شهرداری و شورای کلاچای در هفته گذشته نیز گفت:  رنگ آمیزی شاد و متفاوت ۷۰۰۰ متر از بلوار های شهر ،رنگ آمیزی سرعت کاه ها ،ادامه نهضت پیاده روسازی از مرکز شهر تا میدان شهدا به طول حدود ۳۰۰ متر مربع ،شن ریزی کوچه ثامن ۲ ،لوله گذاری و دفع ابهای سطحی در خیابان های پاسداران پنجم و ششم و همچنین نصب تابلو های زیبا برای اولین بار در ورزشگاه این شهر جهت برگزاری مسابقات فوتبال لیگ گیلان  از جمله برنامه هایی بود که در هفته گذشته صورت گرفت. .رشاد شهردار شهر کلاچای اظهار داشت : این ورزشگاه به زودی مورد تجهیز پروژکتور، بازسازی سکوها و همچنین رختکن و.. قرار خواهد گرفت.

شهردار کلاچای با تاکید بر این مطلب که شهرداری و شورا فقط وعده و وعید نمی دهد بلکه به وعده ای که می دهد به مقید و پایبند است تصریح کرد: در مورد پروژه استخر نیز همواره مصمم به انجام آن خواهیم بود و تردیدی در اجرا و بهره برداری از آن نداریم.

وی اجرای پروژه مذکور را در راستای عمل به تحقق وعده ها بر شمرد و تصریح کرد:  بزودی ساخت استخر نیز اجرایی و عملیاتی می شود.

همرسانی کنید:

نظرات شما:

من 30 مرداد 1402 ساعت 05:05

۰
انتقال آب دریای عمان و خلیج فارس به دریای خزر و بالعکس .
با لوله ۵۴ اینچ انجام میشود .
و بدون تصویه آب خواهد بود .
و یک ساله قابل اجرا است .
و هزینه با ارسال نفت بدون انتقال پول میشود .
و بین ۲ دریا وسط ایران بین دره ها میشود دریاچه درست کرد و همه دریاچه ها مثل قم را هم میشود پر آب کرد .
که هم آب و هوای ایران پاک و خنک می شود . و هم میشود ماهی پرورش داد و هم می شود تفرج گاه مردم بشود .

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان