پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان |مهدی تارتار سال هاست که در تیم های تحت هدایت از یک اوت انداز بلند بهره می برد و از این طریق به امتیازاتی هم دست پیدا کرده است. او در پیکان و ذوب آهن از نادر محمدی برای پرتاب اوت های بلند استفاده می کرد.

از آنجایی که مهدی تارتار راهی انزلی و ملوان شده و نادر محمدی هم درتیم ذوب آهن مانده پیش بینی می شد، پرتاب اوت های بلند از برنامه کاری مهدی تارتار خارج شده است اما در مصاف ملوان – ذوب آهن دیده شده این ماموریت  جدید در تیم تارتار به مسعود کاظمینی بازیکن شماره ۱۷ محول شده است. وینگر سرعتی و گلزن که زننده تک گل تیم ملوان در بازی با ذوب آهن بود. او از سمت راست اوت های بلندی را روی دروازه حریف پرتاب می کند که طبق انتظار نتیجه چندانی نداشته است.

پرتاب اوت دستی موجب می‌شود وقت زیادی از بازی گرفته شود و تیم ملوان نتواند روی فوتبال تمرکز کند. تیم پیکان و ذوب آهن هم به خاطر همین در فصول گذشته آمار گلزنی پایینی را ثبت کردند.

پرتاب های بلند قبلا موجب دعوا میان مهدی تارتار و جواد نکونام در جریان بازی تیم های پیکان – فولاد شده بود. مهدی تارتار به عنوان سرمربی تیم پیکان پیش از بازی با فولاد مصاحبه کرد و گفت: فولاد برای اینکه مانع از پرتاب اوت های بلند توسط نادر محمدی شود، عرض زمین را بزرگ کرده و کنار زمین را هم گل آلود کرده تا این بازیکن به هنگام  پرتاب سر بخورد و نتواند اوت برتاب کند! در نتیجه پیش از شروع بازی و با دستور ناظر مسابقه، زمین به حالت قبل برگشت.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان