پنجشنبه, 28 تیر 1403
پنجشنبه, 28 تیر 1403
سید علی آقازاده و چهار سال حرف تکراری؛

از کارنامه تان بگویید و این قدر حامی دولت نباشید!

۱۴۰۲/۰۵/۲۲ ۱۰:۵۸ چاپ

اختصاصی  حکایت گیلان |روز گذشته سیدعلی آقازاده  در همایش تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه دوباره حرفهای کلیشه ای  خودش را تکرار کرد که گیلان استان فرصت‌ها و ظرفیت‌ها است. سخنانی که بارها از دوره کاندیداتوری وی تکرار می‌شود و هیچ گزارشی در مورد آن ارائه نمی‌شود. آقای آقازاده در سال پایانی مجلس باید گزارش کار ارائه دهد نه این که بگوید « تحقق اقتصاد دریا محور گیلان را به رشد و توسعه می‌رساند» آن هم در حالی که اقتصاد گیلان اقتصاد گیلان اقتصاد کشاورزی و گردشگری است و  برنامه ویژه‌ای در مورد دریا از سوی مسئولان کشوری درباره آن دیده نمی‌شود.

آقازاده در جایی دیگر می‌گوید « نگاه مجلس و دولت حمایت از کشاورزان و شالیکاران است» آن هم در حالی که وضعیت اخیر کشاورزی با واردات بی رویه برنج از سوی بسیاری منتقدین اسف بار گزارش شده است، مگر آقازاده «وکیل الدوله» هست که از حمایت دولت صحبت می‌کند و ضعف‌های فراوان را گوشزد نمی‌کند.  البته وی از وزارت بهداشت به خاطر انتخاب لاکان به عنوان بیمارستان جنرال انتقاد کرده است که نه به دار است و نه به بار که در مورد آینده آن صحبت کنیم. او به جای کمک برای ساخت آن در مورد مساله ای صحبت میکند که تخصص لازم در این رابطه را ندارد. 

سخنان کلیشه ای آقازاده در نشست اخیر آن قدر زیاد است که واقعا جای تعجب دارد. وی می‌گوید « ساماندهی پسماند در گیلان از مسیر فرهنگ سازی می‌گذرد.» این حرفها دیگر برای تدریس خوب است. آقازاده باید از اعتبارات ملی صحبت کند که چقدر به پسماند توجه شده است. او حتی وقتی منتقد هم می‌شود گذری به گذشته می‎‌زند که «برخی سو مدیریت‌ها و بی تفاوتی‌ها در گذشته منجر به تعطیلی قطب‌های صنعتی گیلان شد.» آن طور که آقازاده می‌گوید همه مشکلات فقط از گذشته است و تنها با فرهنگ سازی مشکلات حل شده است و حالا فقط اقتصاد دریامحور باید حل گردد. این شد کارنامه چهارساله جناب آقازاده! حتما انتظار دارند مردم راضی هم باشند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان