دوشنبه, 28 خرداد 1403
دوشنبه, 28 خرداد 1403
«وعده فروشی» در سال پایانی نماینده رشت؛

ارائه طرح «قایق تاکسی» در زرجوب و گوهررود توسط احمدی سنگری!

۱۴۰۲/۰۵/۱۵ ۰۹:۰۰ چاپ

اختصاصی  حکایت گیلان | اگر فکر می‌کنید نمایندگان رشت تنها در مجلس به فکر مساله حجاب و طرح صیانت هستند و نطقشان در مجلس همین است سخت در اشتباه هستید، آقای محمدرضا احمدی سنگری یکی از همین نمایندگان به تازگی طرح قایق تاکسی در رودخانه‌های زرجوب و گوهررود را اعلام کرده است و معتقد است با چنین طرحی بخشی از ترافیک شهر رشت نیز حل خواهد شد.

آقای احمدی سنگری که بیشتر از همه  او را با تهدیدات انگلیسی خطاب به ترامپ می‌شناسیم، در نشست خبری تجلیل از خبرنگاران استان گفته است که قرار است بعد از رفع آلودگی رودخانه های زرجوب و گوهر‌رود( آلوده ترین رودخانه های جهان)، از طریق دو سد ساخته نشده «عزیز کیان» و «بهدان» آب به این دو رودخانه ریخته شود تا تمیز شوند و بعد از آن می‌توان طرح قایق تاکسی را هم اجرا کرد.

یک سکانسی در فیلم «لیلی با من است» کمال تبریزی است که پرویز پرستویی خانه ای که هنوز درست نشده را به مستاجر خودش نشان می‌داد و می گفت اینجا آشپزخانه است و آنجا حمام می‌شود. حضرات برای کاری که نکرده اند و سدی که ساخته نشده و فاضلابی که هست رویای «قایق تاکسی» هم دارند! آن هم وقتی دیگر به پایان دوره نمایندگی خود نزدیک می‌شوند.

درست است که ساخت سد عزیز کیان از گذشته به عنوان بخشی از ساماندهی دو رودخانه داخل شهر رشت نام برده می‌شود، ولی چنین طرح‌های فانتزی نشان دهنده این است که نمایندگان ما در حال «وعده فروشی» هستند تا واقعیت سازی! آقای نماینده در نشست خبری خود سوالات را هم خودش طرح می‌کند و جالب است این بار اجازه نمی‌دهد در مورد کارهایی بپرسد که نمایندگان مجلس مشغول آن هستند. ما که هر وقت آقای احمدی را در مجلس دیدیم مشغول صحبت در مورد مقابله با بدحجابی و انتقاد از دولت گذشته است. امضای ایشان هم که پای همه طرح‌های جنجالی مجلس قرار دارد. خب چرا موقع انتخابات همان‌ها را ادامه نمی‌دهید. «قایق تاکسی» که قرار است مشکل «ترافیکی» را حل کند در کدامین دستور قرار دارد. چه سالی قرار است رونمایی شود؟ همین پیاده راه فرهنگی رشت نیز تخریب نشود نمایندگان کلاه خود را باید بالا بیندازند، طرح «قایق تاکسی» که دیگر بماند!

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان