پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | عضو شورای اسلامی شهر رشت در نود و پنجمین جلسه علنی شورا با تبریک پیشاپیش روز خبرنگار اظهار کرد: باید از تلاش های خبرنگاران تجلیل شود.

محسن سماکچی با بیان اینکه آدم صریحی هستم افزود: امیدوارم برخی از آنانی که مدعی شرف مداری هستند ، اخلاق را مورد نظر قرار دهند و هیجده ماه از عمر این شهر به واسطه اشتباهات برخی تلف شد و بنده معتقدم خیانت به مردم بی پاسخ نمی ماند. 

وی با تاکید به اینکه تمامی ما یازده نفر نمایندگان مردم هستیم تصریح کرد: صحن شورا جای مطالبه گری شخصی نیست و متاسفانه برخی هر زمان منافعشان تامین نمی شود شروع به نطق کردن می کنند و همچون کودکستانی ها مخالفت خود را با جواب سلام ندادن و یا تهمت زدن به دیگران نشان می دهند. 

عضو شورای رشت با اشاره به اینکه یکی از اعضای شورا که مدعی است همکاران شورایی اش راننده و مشاور دارند در حال حاضر دو نفر را تحت عنوان راننده در اختیار گرفته است افزود: برخی از همان بدو ورود به شورا بزرگترین دغدغه شان داشتن راننده شخصی بود.

سماکچی با تاکید به اینکه باید صدایمان در صحن برای منافع مردم بالا برود بیان کرد: هر موقع برای منافع مردم فریاد زدیم یعنی شرافتمان را حفظ کرده ایم .

وی با اشاره به اینکه به عنوان نماینده مردم در قبال منفعت طلبی های شخصی سکوت نمی کنم بیان کرد: زندگی من مشخص است و هرجایی که نیاز است می توانید بررسی کنید اما بدون تعارف می گویم در قبال نادیده حقوق شهروندان و منفعت طلبی های شخصی سکوت نمی کنم .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان