سه شنبه, 05 تیر 1403
سه شنبه, 05 تیر 1403
مسعود عباس نژاد گزارش حکایت گیلان را تایید کرد؛ 

عدم حمایت شهرداران مناطق از رستوران های محلی با وجود دستور مستقیم شهردار رشت 

۱۴۰۲/۰۵/۱۴ ۱۹:۱۵ چاپ

 حکایت گیلان |  عباس نژاد با اشاره به عدم همکاری شهرداری های مناطق با توجه به دستور شهردار در خصوص حمایت از رستوران هایی که غذای محلی ارایه می کنند ،گفت:رستوران هایی که غذای محلی ارایه می دهند منازل مسکونی را اجاره کرده و عوارض تجاری را پرداخت می کنند قرار بود با دستور مستقیم شهردار رشت جهت حمایت از این رستوران داران مساعدت های لازم صورت گیرد که متاسفانه تاکنون حمایت های لازم از سوی مناطق صورت نگرفته است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت رشت ، مسعود عباس نژاد عضو شورای اسلامی شهر رشت در نود و پنجمین جلسه (فوق العاده) شورای اسلامی شهر رشت ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد بزرگداشت شهید صارمی و روزخبرنگار اظهار داشت:تحقیق و تفحص از دو سازمان حمل و نقل بار و مسافر و همچنین سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهر رشت تاکنون انجام نشده است و باید تحقیق و تفحص از این دو سازمان پیگیری و صورت گیرد تا موجب ایجاد شبهات نگردد‌.

   وی با تاکید بر اینکه تحقیق و تفحص از وظایف شورا است ، افزود:قرار بود به غیر از دوسازمان مذکور ، سازمان دیگری نیز مورد تحقیق و تفحص قرار گیرد که متاسفانه هنوز تحقیق و تفحص در خصوص دو سازمان حمل و نقل بار و مسافر و عمران و بازآفرینی شهری نیز تاکنون صورت نگرفته است.

  عباس نژاد خواستار پیگیری انجام تحقیق و تفحص از این دو سازمان شد و گفت: هر کدام از اعضای شورا ناظر یک سازمان هستند و باید با تحقیق و تفحص پاسخگوی اقدامات انجام شده باشند.

  عضو شورای شهر رشت گفت:متاسفانه در سازمان حمل و نقل بار و مسافر بودجه های اخذ شده به ثمر نمی رسد و شاهد افزایش ماشین آلات در این سازمان نبوده ام.

  وی خواستار ارایه و اعلام اقدامات سازمان عمران و بازآفرینی شهری در راستای آسفالت و … شد.

  عباس نژاد با بیان اینکه طرح میثاق توسط شهرداری در حال انجام است ، تصریح کرد:سازمان ها و مناطق باید با توجه به اجرای طرح میثاق همکاری بیشتری داشته باشند .

  وی ادامه داد:سازمان عمران با دستگاه فینیشر در حال اجرای آسفالت است اما مناطق در خصوص حاشیه های آسفالت کار را رها کرده اند که نارضایتی مردم را به دنبال داشته است.

  عباس نژاد تاکید کرد:با توجه به اجرای طرح میثاق توسط شهرداری باید شاهد تلاش و همکاری بیشتر مناطق و سازمان ها در اجرای وظایف خود باشیم.

  این عضو شورای شهر رشت گفت:اعضای شورا با شهرداران مناطق تعارف ندارند بودجه و زمان بندی در اختیار مناطق و سازمان ها است و مناطق نباید وظیفه خود را فراموش کنند.

  عباس نژاد تصریح کرد:تا شهریور ماه سال جاری هر کدام از مناطق شهرداری موظف به تحویل سرویس بهداشتی هستند و در صورت عدم تحویل اعضای شورا با شهرداران مناطق تعارفی ندارند .

  وی همچنین با اشاره به عدم همکاری شهرداری های مناطق با توجه به دستور شهردار در خصوص حمایت از رستوران هایی که غذای محلی ارایه می کنند ، خاطرنشان کرد:رستوران هایی که غذای محلی ارایه می دهند منازل مسکونی را اجاره کرده و عوارض تجاری را پرداخت می کنند قرار بود با دستور مستقیم شهردار رشت جهت حمایت از این رستوران داران مساعدت های لازم صورت گیرد که متاسفانه تاکنون حمایت های لازم از سوی مناطق صورت نگرفته است. 

گفتنی است گزارش این موضوع روز گذشته در حکایت گیلان منتشر شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان