پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403
ترافیک نیمه سنگین رودبار_رشت؛

ورود بیش از 60 هزار خودرو به گیلان با آغاز تعطیلات

۱۴۰۲/۰۵/۱۱ ۱۳:۰۲ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | رئیس پلیس راه استان با اشاره به بیش از ۶۰ هزار خودرو به گیلان از محورهای مواصلاتی استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۱ هزار خودرو وارد گیلان شدند که در مقایسه با روز گذشته که ۱۷ هزار خودرو بوده شاهد افزایش ۴۰ درصدی خودرو بوده‌ایم.

سرهنگ جاور صفاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه نیروهای پلیس راه در تمامی محورهای مواصلاتی استان با توجه به تعطیلات به وجود آمده حضوری فعال دارند، اظهار کرد: از روز گذشته شاهد ورود قابل توجه خودروها با پلاک‌های غیر بومی به گیلان بودیم و این روند ادامه دار است. 

وی با اشاره به بیش از ۶۰ هزار خودرو به گیلان از محورهای مواصلاتی استان به ویژه محور رودبار_رشت گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۱ هزار خودرو وارد گیلان شدند که در مقایسه با روز گذشته که ۱۷ هزار خودرو بوده است شاهد افزایش ۴۰ درصدی خودرو بوده‌ایم. 

رئیس پلیس راه استان از پرحجم بودن ترافیک در محورهای ورودی و محورهای مواصلاتی استان خبر داد و افزود: اکنون ترافیک در محور رودبار_رشت نیمه سنگین بوده و نیروهای پلیس راه با حضور در منطقه در تلاش برای کاهش بار حجم ترافیکی هستند. 

صفاری با تاکید رعایت نکات ایمنی در راهنمایی رانندگی توسط رانندگان بیان کرد: از تمامی رانندگان و مسافران درخواست دارم نکات ایمنی را رعایت ک خوردم خود از استان را به انتهای تعطیلات موکول نکنند. 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان