دوشنبه, 28 خرداد 1403
دوشنبه, 28 خرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | نماینده تریت جام که بعد انتقاد از حکم تبعید یک خبرنگار به حوزه انتخابیه خود با واکنش تند برخی کاربران اصولگرا و انتشار برخی تصاویر خصوصی منتسب به خانواده اش روبرو شده بود در توئیت جدید خود واکنش تندی داشته که جنجالی شده است. 

جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده مجلس در توییتی نوشته است : شما ارزشی نماها یک عمر همه روشنفکران ما رو تخریب کردید همه دلسوزان کشور را مورد هجوم قراردادید همیشه به نمایندگی از مردم، نظام، خدا و اسلام حرف زده و به منافع وامنیت ملی آسیب زدید صبح تا شب هر نفر ۵۰ ای‌دی فیک دارید و در همه امور فحاشی می کنید حالا یکی از مردم به شما گفته شلغم  همین!

بعد از آن که وحید یامین پور معاون حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان در توئیتی نسبت به رحیمی جهان آبادی واکنش نشان داد، این نماینده مجلس در توئیت دیگری ماجرای توئیت های قدیمی و جنجالی یامین پور را به رخ کشید


او پیشتر در توییتی نوشته بود: در خصوص تبعید یک خبرنگار به تربت جام توئیتی منتشر نمودم و مورد هجوم ارزشی نما‌های هتاک قرار گرفتم. خواستم تاکید کنم با افتخار نماینده مردمی هستم که شما ارزشی نما‌ها را شلغم هم حساب نمی‌کنند. حالا هر جا خواستید ارسال کنید. شما تندرو‌ها ننگ این کشورید و از شما بیزاریم و عامل بدبختی مردمید.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان