دوشنبه, 28 خرداد 1403
دوشنبه, 28 خرداد 1403
بیانیه مشترک اداره اطلاعات و اطلاعات سپاه گیلان؛

عناصر جاسوس بهاییت گیلان دستگیر شدند | آنها قصد نفوذ در مراکز فرهنگی و صداوسیما را داشتند!

۱۴۰۲/۰۵/۰۳ ۱۹:۵۲ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | اداره کل اطلاعات گیلان و سازمان اطلاعات سپاه استان در بیانیه‌ای مشترک از دستگیری شماری از بهائیان در این استان خبر دادند.

در این اطلاعیه مشترک که روز سه شنبه منتشر شده است ادعا شده است که متهمان بازداشت شده که به صورت مستقیم و غیرمستقیم با کانون صهیونیستی موسوم به "بیت العدل"مستقر در سرزمین‌های اشغالی فلسطین در ارتباط تشکیلاتی بودند و ماموریت داشتند تا  فرقه ضاله بهائیت در استان گیلان را تحت عنوان خط تبلیغ "تهاجمی" را احیا کنند.

همچنین در ادامه این مطلب ادعا شده که آنها قصد نفوذ به سریال های صدا و سیما و شبکه استانی باران و فعالیت در عرصه بازیگری و تئاتر را داشتند!

در بخشی دیگر از این مطلب آمده است: عناصر بهائی پس از ناکامی در عرصه میدانی با تغییر در شیوه‌های جذب حضوری و توسل به فضای مجازی، در کنار تبلیغ فردی، بخش زیادی از اهداف و برنامه‌های خود را از طریق رسانه‌های نوین و شبکه های مجازی و ماهواره‌ای دنبال و به صورت هدفمند به تحریک مخاطبین خود در فضای مجازی و تشویق به حضور میدانی در اغتشاشات پاییز ۱۴۰۱ و شرکت فعال در کمپین های رسانه های جریان معاند از جمله کمپین های مرتبط با موضوع " بی حجابی و اغتشاشات ۱۴۰۱ " دعوت که با برخورد قاطع اداره کل اطلاعات استان گیلان و سازمان اطلاعات سپاه استان گیلان مواجهه و جهت سیر مراحل قانونی، به مرجع قضائی معرفی گردیدند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان