پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | حامد یوسفی مالک جدید باشگاه سپیدرود رشت شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، پس از برگزاری جلسات هماهنگی و توافقات لازم با مالک پیشین این باشگاه، حامد یوسفی به عنوان مالک جدید باشگاه سپیدرود انتخاب و معرفی شد.

بنابراین گزارش،حامد یوسفی که قهرمان، ملی پوش و کاپیتان پیشین تیم ملی تکواندو در رده های سنی و دارنده عنوان های متعدد کشوری، آسیایی و بین المللی و همچنین دانش آموخته رشته تربیت بدنی است، پس از انجام مذاکراتی در هفته های گذشته با مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان و مالک سابق باشگاه سپیدرود، سرانجام بر سر بندهای قرارداد واگذاری با علی رضا نوید به توافق رسید و با مساعدت آقای جهانبخش آرمان مراحل اداری صدور پروانه مالکیت و انتقال قطعی باشگاه سپیدرود به یوسفی در حال انجام می باشد.

 یوسفی مالک جدید باشگاه سپیدرود در گفتگویی کوتاه با سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت ضمن تشکر از مالک پیشین باشگاه سپیدرود، گفت: مهمترین هدف ما ایجاد ساختار برای باشگاه، انتخاب مدیرعامل و هیات مدیره و به توافق رسیدن با سرمربی جدید است که ظرف چند روز آینده سعی می کنیم پس از جمع بندی نهایی خبرهای خوبی به هواداران پرتعداد تیم ریشه دار سپیدرود بدهیم.

وی افزود: تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا شکاف بوجود آمده بین هواداران و مدیریت سپیدرود مرتفع گردیده و در این راه به همراهی همه جانبه تمام مسئولین شهری و استانی، هواداران پرشور و راهنمایی های پیشکسوتان نیازمندیم تا بتوانیم هرچه سریعتر با وفاق جمعی سپیدرود را در کوتاه ترین زمان به جایگاه اصلی خود در فوتبال ایران برسانیم چون همه ی ما ایمان داریم که باقی ماندن سپیدرود در لیگ دسته دوم، بزرگترین ظلم به فوتبال ایران است.

او همچنین اضافه کرد که در این مسیر سخت دست تمام کسانی را که دل در گرو سپیدرود داشته و به هر نحوی می توانند برای سربلندی این تیم ریشه دار قدمی بردارند به گرمی می فشاریم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان