پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403
واکنش دلخوش به حواشی اخیر ارشاد گیلان و تایید حرفهایش توسط قالیباف:

این قضاوت های بیجا را کنار بگذارید!

۱۴۰۲/۰۵/۰۲ ۱۰:۳۶ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: این روزها شیطان موضوعی را مطرح کرده و بنده به دوستان توصیه می‌کنم که موضع آنها نسبت به این موضوع براساس قرآن و احادیث باشد و اجازه دهند تا کارگزاران در چارچوب قانون کار را پیش ببرند.

 به نقل از ایسنا، سید کاظم دلخوش در تذکری شفاهی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در قرآن کریم آمده است که کسانی که علاقه‌مند هستند حرف‌هایی در مورد مومنان بزنند که آبروی آنها را تحت تاثیر قرار دهد خداوند متعال وعده داده تا به عذابی دردناک هم در دنیا و هم در آخرت گرفتار خواهند شد.

نماینده مردم صومعه سرا ادامه داد:‌ حضرت امام خمینی (ره) فرمودند اینهایی که علیه نظام حرف می‌زنند اگر دشمن باشند حرف آنها غیرواقعی است و قصد دارند تا مردم را گمراه کنند. این روزها شیطان حرفی را مطرح کرده و بنده از همه دوستان تقاضا دارم براساس آیات قرآن کریم و احادیث به این موضوع نگاه کنند. مردم گیلان مردم شریفی هستند و تاریخ ۷۰۰۰ ساله دارند. حضور مردم گیلان در جبهه‌های جنگ بر کسی پوشیده نیست.

وی در ادامه اظهار کرد: اجازه ندهید حقی بر گردن شما بماند، این قضاوت‌های بیجا را کنار بگذارید. از رئیس مجلس شورای اسلامی نیز انتظار دارم در این زمینه تذکر دهند و اجازه داده شود تا کارگزاران قانونی و مسئولان ذیربط کار خود را در این زمینه پیش ببرند.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده مردم صومعه سرا بیان کرد: این نکته‌ای که شما اشاره کردید کاملا به جا است. بنده خودم در جلسه شورای عالی امنیت ملی به این نوع روش‌هایی که هم خلاف قانون و هم خلاف شرع هست انتقاد کردم، همه در این حوزه وظیفه داریم و بنده نیز تذکر می‌دهم تا کار در چارچوب قانونی خود پیش برود.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان