پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان |سینما دیلی نوشت:  پیمان قاسم‌خانی هنر امروز «برای» شروین است. احساس به دردنخور بودن می‌کنم کار ما تاثیری روی جامعه ندارد.

 
 ‎ پیمان قاسم خانی در بخشی از گفت و گویش با عباس یاری در برنامه فیلم‌کات گفت:«من هیچ وقت احساس به دردنخور بودن در حرفه خودم نکرده بودم. ما همیشه تلاش می‌کردیم که حرف‌های خوب بزنیم و حرف‌های هوشمندانه لای کارمان بگنجانیم و به شرایط روز اشاره کنیم. دوستان‌مان که سانسور می‌کردند هم سعی می‌کردند که مچ‌مان را بگیرند و یک جاهایی نگذارند و یک جاهایی از دست‌شان در می‌رفت ‌و ما خوشحال می‌شدیم فکر می‌کردیم چقدر زرنگیم!»

 
‎اما این احساس به دردنخور بودن از آنجا آمد که یکهو دیدم ما چقدر از جامعه عقبیم. الان دیگر دوران تیکه انداختن گذشته. که من اینجا گفتم فلان مسئول با پراید ترمزش کار نمی‌کند و فکر می‌کردم خیلی حرف هوشمندانه‌ای زدم و آن بیرون شروین داشت «برای» را می‌خواند.

‎الان دورانی است که همه چیز باید روتر باشد و هنرمند آن شکلی می‌تواند با مردم ارتباط برقرار کند. هم ما و هم سانسورچی‌هایمان آدم‌های کوچولویی بودیم که سر چیز‌های کوچک می‌جنگیدیم. به نظرم کار ما تاثیری روی جامعه ندارد؛ می‌توانیم کارهای کوچک‌تری کنیم و مخاطب را سرگرم کنیم و بخندد و بلافاصله فراموش کند. اما هنر امروز «برای» است.»

همرسانی کنید:

نظرات شما:

رضا 2 مرداد 1402 ساعت 10:05

درود بر پیمان قاسم خانی
امروز دیگر روز گوشه و کنایه و اشاره نیست همه چیز مثل روز روشن است
امروز " برای " شروین صدای هنر است

نظر دهید - پسندیدم 1

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان