یکشنبه, 24 تیر 1403
یکشنبه, 24 تیر 1403
جزئیات درگیری فرد معمم با همسر برادرش از زبان دهیار روستا:

زمین متعلق به خانواده آن زن بود و ما قبلا برای حاج آقا جاده احداث کردیم

۱۴۰۲/۰۵/۰۱ ۱۳:۳۷ چاپ

به گزارش حکایت گیلان |  فیلم حمله یک فرد روحانی به یک زن در روستای ششلو از توابع شهرستان لنگرود به شکلی گسترده در فضای مجازی بازتاب یافت. در این ویدئو کوتاه، شخص ضارب که لباس روحانیت بر تن دارد ضمن فحاشی، این زن سالخورده را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهد و در تلاش است تا پرچین یک خانه روستایی را تخریب نمایید.

بهروز فرزانه دهیار روستای ششلو در شهرستان لنگرود در گفتگو با آفتاب نیوز  و در توضیح ماجرا اظهار کرد: در واقع مسئله اختلاف بر سر زمین و راه عبوری بوده است، آقای بهرام گوهری همسر خانم هما یوسفیان که در فیلم مورد حمله قرار گرفته است، مالک یک قطعه زمین در روبه روی منزل شخصی خودشان هستند، این شخص معمم سالها بدون اجازه و پرداخت پول از این زمین تردد می کردند، تا آنکه در طرح توسعه یک راه جداگانه به ایشان ( شخص روحانی داخل فیلم) تخصیص یافت.  خانم هما یوسفیان مادر این خانواده با توجه به اینکه زمین متعلق به آنها بوده به این فرد روحانی می گوید که دیگر راضی نیست تا بدون اجازه از زمین آنها تردد نمایید.

وی در ادامه افزود: در واقع خانم یوسفیان با توجه به نارضایتی اهالی خانه اعم از عروس خانه و دیگران از فرد ضارب خواستند که استفاده و تردد بدون اجازه از زمین آنها را متوقف نمایند، خانم یوسفیان به ضارب گفته اند؛ تا امروز هم که اجازه داده ایم استفاده کنید روی حساب هم روستایی بودن بوده و لطفاً زمین را به ما باز گردانید، بنده به عنوان دهیار یک روز بیل مکانیکی برده و  برای حاج آقا ( شخص روحانی ضارب) یک جاده جداگانه احداث کردم و از ایشان خواستم با توجه به اینکه این ملک شخصی و متعلق به خانواده گوهری است، استفاده غیر مجاز از آن را متوقف نمایند، اما حاج آقا مجدد از زمین متعلق به خانواده گوهری استفاده و تردد می نمودند. در واقع خانم یوسفیان و  خانواده صاحب حق و محق بوده و با توجه به مالکیتی که روی زمین داشتند، قانوناً از حاج آقا درخواست کردند که از زمین آنها استفاده نکنند.

دهیار روستاری ششلو در ادامه گفت: گزارش این مسئله و سوء استفاده مذکور قبلاً به مقامات ذیصلاح بازتاب داده شده بود که در روز گذشته متاسفانه منجر به درگیری شد. شخص ضارب پیشنماز بسیاری از ادارات لنگرود و همچنین در عقیدتی سیاسی شاغل هستند. در حال حاضر نیز برخی مراجع رسمی از جمله سپاه، بخشدار و دیگران پیگیر این مسئله هستند.، همچنین خانم یوسفیان و خانواده ایشان علیه ضارب شکایت رسمی ثبت کرده اند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان