پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | شهردار رشت با بیان اینکه در همان بازدید با نمایندگان شرکت TTS ملاقات داشتم، افزود: با توجه به مشکلات مالی که دولت با آن‌مواجه است استفاده از ظرفیت صندوق توسعه ملی پیشنهاد بنده به منظور اتمام پروژه زباله‌سوز رشت است تا بتوانیم این پروژه را به اتمام برسانیم.

وی درباره بازدید از زباله سوز، کودآلی و تصفیه‌خانه شیرابه شهر نوشهر گفت: زمان قرارداد احداث این کارخانه با قرارداد احداث کارخانه زباله سوز رشت یکسان و شرکت طرف قرارداد نیز مشترک بود.

رحیم شوقی با بیان اینکه در همان بازدید با نمایندگان شرکت TTS ملاقات داشتم، افزود: با توجه به مشکلات مالی که دولت با آن‌مواجه است استفاده از ظرفیت صندوق توسعه ملی پیشنهاد بنده به منظور اتمام پروژه زباله‌سوز رشت است تا بتوانیم این پروژه را به اتمام برسانیم.

شهردار رشت افزود: با راه‌اندازی زباله‌سوز می‌توانیم با فروش برق تولیدی در این کارخانه، نسبت به پرداخت تسهیلات اخذ شده به منظور اجرای زباله سوز اقدام کنیم.

وی حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای سرعت بخشیدن در اتمام این پروژه را لازم دانست و گفت: حمایت‌های مستمر نمایندگان و پیگیری در این پروژه سبب خواهد شد که زباله سوز شهر رشت راه‌ اندازی شود.

شوقی افزود: الگوی شهرداری در مدیریت پسماند رشت جامع و مشخص شده است و برای اینکه مبحث تفکیک زباله از مبدا در شهر بهتر به چشم بیاید نیازمند انجام برنامه‌هایی از جمله تبلیغات محیطی و دیگر اقدامات با هدف ترغیب شهروندان به همکاری هستیم.

وی تصریح کرد: گشت‌زنی‌ها به منظور اجرای پروژه تفکیک زباله از مبدا آغاز شده است و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مشکل پسماند رشت با سرعت برطرف شود

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان