شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

 حکایت گیلان | زمانی که میلاد سرلک برای حضور در تورنمنت کافا به اردوی تیم ملی دعوت نشد، خودش زودتر از همه متوجه تبعات آن شده و به یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: " سرنوشتم عوض شد!"

به گزارش خبر ورزشی، میلاد سرلک در ۲ سال اخیر پای ثابت اکثر اردوهای تیم ملی فوتبال کشورمان بود. با وجود این که تصور می کردیم میلاد سرلک بدون گفتگو در تیم ملی حضور خواهد داشت اما او جزو ۲۵ مرد اعزامی تیم ملی به تورنمنت کافا نبود، در اردویی که مردانی مثل علی علیزاده، شهاب زاهدی و سعید مهری به تیم ملی دعوت شدند تا غیبت میلاد سرلک به چشم می آید. سرلک در حالی از فهرست تیم ملی خط خورد که اهالی فوتبال از حذف او کنار حذف مردانی مثل شهریار مغانلو، آرش رضاوند و یکی دو ستاره دیگر متعجب شدند اما...

ماجرای شماره ۱۰ پرسپولیس به همین جا ختم نشد! سازمان نظام وظیفه با ارسال نامه‌ای برای سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرده میلاد سرلک از اول شهریور مشمول گذراندن خدمت سربازی است و باید خود را به این سازمان معرفی کند. سازمان لیگ هم این نامه را برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرده است. این در حالی است که سرلک تا به امروز از معافیت تحصیلی استفاده کرده و امیدوار بود با تایید فدراسیون فوتبال بتواند از قانون به تعویق انداخت سربازی ملی‌پوشان استفاده کند منتهای مراتب تیم ملی تا اواسط شهریور اردویی ندارد که او دعوت شود. به عبارت ساده تر حتی اگر امیر قلعه نویی میلاد سرلک را اواسط شهریور و در فیفادی دعوت هم کند باز به درد او نمی خورد!

سرلک ظاهرا باید به خدمت سربازی برود و احتمالا فصل آینده را در تیم ملوان انزلی زیر نظر مهدی تارتار کار کند. این همان مسیری است که پیش تر محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی طی کرده بودند و به نظر می رسد با توجه به اینکه دو استقلالی سرشناس پیش از جام جهانی به خدمت سربازی رفتند این بار نیز مسئولان امر کوتاه نیایند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان