شنبه, 30 تیر 1403
شنبه, 30 تیر 1403

به گزارش حکایت گیلان | عصر روز جمعه بیست و سوم تیرماه جشن بزرگ‌ تجلیل و تکریم از بازنشستگان شهرداری کلاچای در محل پارک ساحلی این شهر با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار شد.

 

به نقل از نگاه شمال؛  دکتر رشاد شهردار کلاچای با تبریک این روز و پاسداشت و حفظ حرمت بازنشستگان شهرداری گفت ؛ بزرگداشت خانواده و تکریم بازنشستگان به عنوان دو عنصر مهم که ضامن استحکام و اعتلای جامعه هستند در کنار یکدیگر در تقویم جمهوری اسلامی ایران گنجانده شده است.

 

شهردار کلاچای ادامه داد ؛ این روز بزرگ را به تمامی بازنشستگان عزیز و خانواده های این عزیزان بویژه خانواده بزرگ شهرداری و بازنشستگان این خانواده بزرگ صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

وی در ادامه با تقدیر از رییس و اعضای شورای شهر کلاچای به شرح گزارشی مبسوط از عملکرد یکساله شهرداری پرداخت و گفت ؛ آسفالت معابر و خیابانها از دغدغه های اصلی مردم این شهر بود و بحمداله روکش ۱۵ کوچه خاکی با مساحت ۱۲ هزار مربع در این شهر انجام شد.

بازگشایی معابر و شن ریزی کوچه ها از دیگر فعالیت‌های عمرانی شهرداری بود

رشاد افزود: ست ورزشی پارک ساحلی بزودی تعویض می‌شود و طرح مطالعاتی استخر بزرگ شهر کلاچای به اتمام رسیده وظرف دو هفته آینده استارات کار زده می‌شود.

شهردار کلاچای همچنین از افتتاح پارک شهدای سلامت تا ایام دهه مبارک فجر خبر داد‌.

وی در پایان از آغاز به کار دفتر کانون بازنشستگان شهرداری کلاچای بمنظور رسیدگی به مشکلات بازنشستگان در هفته آینده خبر داد

 

    

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان