پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403

 حکایت گیلان | علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش فوتبال ایران در آستانه خرید یک تیم دسته اولی قرار گرفته است.

به گزارش ورزش سه، با سفر خسرو حیدری به رشت و جلسه او با جهانبخش آرمان، مدیر کل تربیت بدنی گیلان، شایعات مربوط به سرمربیگری او در تیم داماش به حقیقت نزدیک شده است. 

در این جلسه به جهانبخش و خسرو حیدری اعلام شده، گروهی که در حال حاضر داماش را در اختیار دارند از بازی کنار خواهند رفت تا باشگاه به طور کامل در اختیار علیرضا جهانبخش قرار بگیرد. بازیکنی که فوتبالش را از این باشگاه آغاز کرده و تبدیل به کاپیتان بعدی فوتبال ایران شده است.

البته گروهی که فعلا داماش را در اختیار دارند، علی اصغر کلانتری را به عنوان سرمربی انتخاب کرده در حال بستن تیم هستند که حالا با این خبر مواجه شده‌اند.

ورود علیرضا جهانبخش به باشگاه‌داری از موضوعات جالب فصل نقل و انتقالات ایران است و این بازیکن قصد دارد پایه‌های یک باشگاه حرفه‌ای را در گیلان بریزد. باشگاهی که هویت هواداری خاص خود را دارد و البته روی ویرانه‌های داماش بنا شده؛ تیمی که به دلیل ورشکستگی از فوتبال ایران کنار رفت تا یک تیم جدید با عنوانی نسبتا مشابه (داماش گیلانیان، به جای داماش گیلان) فعالیت خود را آغاز کند.

بنابر خبرهای رسیده رضایت مالک باشگاه برای انتقال داماش به علیرضا جهانبخش اخذ شده است و باید منتظر شروع فعالیت خسرو حیدری باشیم که در سال گذشته دستیار ریکاردو ساپینتو در لیگ برتر بود.

تیم فوتبال داماش سال‌هاست که در سطح اول فوتبال ایران حضور ندارد. فوتبال رشت نیز بعد از سپیدرود در لیگ برتر نماینده‌ای نداشته و بار فوتبالی این استان را ملوان انزلی به دوش می‌کشد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان