دوشنبه, 28 خرداد 1403
دوشنبه, 28 خرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | ۱۰ تیرماه سال جاری مادری به دلیل مشکلات اقتصادی دست به خودکشی به همراه سه فرزندش زد. این خبری بود که در فضای مجازی منتشر شد و همراه با عکس بچه‌ها دل همه را خون کرد. یادآور خودکشی خانوادگی فیلم «ریش قرمز» به کارگردانی آکیرا کوروساوا!

در خبری که وایرال شد آمده بود که روز شنبه، دهم تیرماه ١۴٠٢، یک زن در شهر دورود لرستان، وقتی بخاطر نداشتن پول اجاره خانه و تحت فشار قرار گرفتن مسائل اقتصادی، تلاش کرد از طریق مسمومیت دارویی، خود و ۳ فزندش را بُکشد که ۳ فرزند او در این فاجعهٔ انسانی جان باخته‌اند و مادر بچه‌ها نجات یافت.

سایت رکنا نوشته است در پیگیری‌های از مقامات پلیسی دورود مشخص شد که اصل خبر مبنی بر مرگ همزمان ۳ فرزند یک خانواده واقعیت دارد، اما علت مرگ آن‌ها تاکنون مسمومیت غذایی عنوان شده است و خودکشی خانوادگی مورد تایید قرار نگرفت و البته تحقیقات پزشکی قانونی و پلیس برای علت اصلی مسمومیت غذایی ادامه دارد.

پیش از این نیز رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان گفته بود: سه کودک یک خانواده دورودی بر اثر مسمومیت دارویی جان خود را از دست دادند.

به نوشته تسنیم، محسن آدینه‌وند گفت: در پی اعلام گزارشی مبنی بر مسمومیت دارویی اعضای یک خانواده در دورود بلافاصله نیرو‌های اورژانس به منطقه موردنظر اعزام شدند.

وی با اشاره به مراجعه نیرو‌های اورژانس به محل حادثه افزود: سه کودک که شامل یک دختربچه سه ساله و دو فرزند پسر دوقلوی پنج ساله بودند بر اثر مسمومیت دارویی جان خود را از دست داده بودند

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان با بیان اینکه مادر این کودکان نیز که دچار مسمومیت دارویی شده بود پس از معاینه به‌دلیل داشتن نبض توسط عوامل اورژانس احیا و به بیمارستان هفت تیر دورود منتقل شد، عنوان کرد: این مادر هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است و وضعیت مناسبی ندارد. هنوز علت این حادثه مشخص نیست و توسط کارشناسان در دست بررسی است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان