پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | شهردار رشت از برپایی ضیافت اطعام یک کیلومتری همراه با ۳۰ ایستگاه صلواتی در این شهر خبر داد و گفت: این ضیافت به مدت ۲ شب از میدان بسیج ( صیقلان) تا ابتدای پیاده راه فرهنگی برپا می شود.

رحیم شوقی در گفتگو با خبرگزاری مهر، اظهار کرد: رشتوندان افرادی متدین و مذهبی هستند و اجرای برنامه‌های مذهبی و فرهنگی در شهر از مطالبات جدی شهروندان است.

وی از گردهمایی ویژه سادات با حضور هزار نوجوان پسر در رشت خبر داد و افزود: این ویژه برنامه با مشارکت کانون جوانان رضوی در مجتمع فاطمه الزهرا (س) برگزار شد.

شهردار رشت از برپایی ضیافت اطعام یک کیلومتری همراه با ۳۰ ایستگاه صلواتی در این شهر خبر داد و گفت: این ضیافت اطعام به مدت ۲ شب از میدان صیقلان  تا ابتدای پیاده راه فرهنگی  و با مشارکت گروه‌های مردمی در شب و شام عید غدیر برپا می‌شود.

شوقی از برپایی جشن بزرگ عید غدیر در رشت خبر داد و بیان کرد: این همایش شب پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰ در پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برپایی ۱۰ جشن امی محله، برگزاری یک محفل انس با قرآن با مشارکت مجموعه‌های مردمی، برپایی حدود ۱۱۰ ایستگاه صلواتی در سطح شهر به نیت امیرالمومنین (ع)، اجرای گروه‌های سرود با همکاری معاونت فرهنگی سپاه قدس گیلان در پیاده راه فرهنگی و میدان‌های اصلی شهر و جشن‌های محله‌ای مردمی در مساجد و مزار شهدا از دیگر برنامه‌های متنوع شهرداری رشت برای دهه ولایت است.

 
کد خبر 5826803

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان