شنبه, 12 اسفند 1402
شنبه, 12 اسفند 1402

حکایت گیلان | باقری بنابی، رئیس فراکسیون مستقلان ولایی مجلس در واکنش به اعلام جرم دادستانی علیه آذری جهرمی گفت: مطالبه رهبرانقلاب تشکیل دولت جوان است و خیلی بد است که ما یک وزیرجوان را هم تحمل نکنیم.

به نقل از اسکان‌نیوز: باقری بنابی، رئیس فراکسیون مستقلان ولایی مجلس در واکنش به اعلام جرم دادستانی علیه آذری جهرمی گفت: مطالبه رهبرانقلاب تشکیل دولت جوان است و خیلی بد است که ما یک وزیرجوان را هم تحمل نکنیم.

باقری بنابی در واکنش به اعلام جرم دادستانی علیه وزیر ارتباطات و شکایت صداوسیما از وی گفت: نمی شود مدام در زبانمان حرف از نقش جوانان باشد و در انتخابات ، جنگ و صحنه های خطیر چشممان به ظرفیت جوانان باشد، اما در زمان واگذاری مسئولیت به جوانان انگ ناپختگی و خامی بزنیم، و آن معدود جوانانی همه که وارد صحنه می شوند را با شکایت و تخریب و فضاسازی رسانه‌ای به گونه ای نقره داغ کنیم که دیگر هیچ جوانی جرات ورود به صحنه را نداشته باشد.

رئیس فراکسیون مستقلان ولایی با کنایه به شکایت صداوسیما از وزیر ارتباطات ابراز کرد: اگر این آقایان از جهرمی شکایت نمی‌کردند عجیب بود چراکه متاسفانه کار به جایی رسیده که دیدن رویکردهای صحیح از مدیران تلویزیون مایه تعجب است.

باقری بنابی ادامه داد: اما راحل (ره) فرمودند صداوسیما باید به مثابه یک دانشگاه باشد و انتظار بود مردم فرهنگ مدارا، ادب، تحمل یکدیگر و انصاف را در رسانه ملی شاهد باشند که متاسفانه تلویزیون ما هر روز از این حسنات فاصله می گیرد.

صبح امروز خبر داد که محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با «اعلام جرم» دادستان کل کشور و شکایت صداوسیما، به دلیل «استنکاف از اجرای اوامر قضایی در مورد فیلتر کردن اینستاگرام»، «استنکاف از ابلاغ رییس مرکز ملی فضای مجازی برای کاهش پهنای باند بین‌الملل و محدودسازی پیام رسان‌های خارجی» به دادسرای فرهنگ و رسانه فراخوانده شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان