سه شنبه, 05 تیر 1403
سه شنبه, 05 تیر 1403

به گزارش حکایت گیلان | مطالعات ناسا روی مریخ حواشی زیاده داشته و تازه‌ترین حاشیه مربوط به این سازمان بزرگ، تصویری جدید است که از سیاره سرخ منتشر شده. در این تصویر شاهد یک توری پلاستیکی هستیم که روی سطح این سیاره قرار دارد.

به نوشته گجت نیوز، در دوران جنگ سرد و تقابل شوروی و ایالات متحده آمریکا برای کاوش فضا، یانکی‌ها توانستند با سفر به ماه، پیروز این نبرد بزرگ باشند. ایالات متحده در آن دوران و تا همین امروز، به یک دروغ بزرگ محکوم شده، که فرود روی ماه یک صحنه‌سازی تاریخی بوده و این اتفاق هیچ وقت رخ نداده است. حالا پس از چند سال، دوباره یک شایعه بزرگ ناسا را احاطه کرده؛ کاوش مریخ هم یک دروغ بزرگ است!

هر چند باور کردن این شایعه کمی سخت است اما عاشقان تئوری‌های توطئه باور دارند سفر کاوشگرهای ناسا و تصاویر مخابره شده از مریخ، به دلیل وجود یک توری پلاستیکی واقعی نیستند. اگر در فروم‌های مربوط به شایعات و تئوری‌های توطئه چرخی بزنید، می‌بینید این پایان شایعات نیست و برخی باور دارند توری پیدا شده در مریخ، مربوط به بیگانگان است!

ماجرای توری پلاستیکی در مریخ چیست؟

پیش از پرداختن به ماجرای این تصویر، بهتر است بدانید تصویر اصلی توسط ناسا منتشر شده است. اگر ناسا واقعا به فکر یک صحنه‌سازی بزرگ بود، قطعا فکری به حال یک توری پلاستیکی که معمولا در میوه‌فروشی‌ها شاهد آن هستیم می‌کرد! در کنار این موضوع، احتمال این که بیگانگانی که دهه‌ها است انسان به دنبال اثبات وجود آن‌ها است با یک توری وجود خود را ثابت کند بسیار پایین است.

این تصویر، از یک توری پلاستیکی در مریخ توسط ناسا منتشر شده و حواشی زیادی را ایجاد کرده است!

هر چند باید منتظر نظر قطعی ناسا یا متخصصان درباره این توری پلاستیکی در مریخ باشیم اما محتمل‌ترین حالت ممکن این است که این توری از یکی از کاوشگرهای ناسا جدا شده و روی سطح مریخ افتاده باشد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان