پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | ‌جهانگیر عسگری بازیکن پیشین و محبوب داماش در پستی اینستاگرامی نام مالک جدید داماش را اعلام کرد.
وارش اسپورت نوشته است:  با اعلام کناره گیری ناصر زحمتکش مالک فصل گذشته داماش گیلان شایعاتی پیرامون بحث واگذاری مالکیت داماش شنیده می شد و در نهایت شب گذشته جهانگیر عسگری در صفحه شخصی اینستاگرام خود، پیمان بهاروند از فعالان اقتصادی را به عنوان مالک جدید داماش گیلان معرفی کرد.

عسگری در پست اینستاگرامی خود ضمن اینکه از حضورش به عنوان قائم مقام باشگاه خبر داد، نوشت:
«داماش بزرگ .خیلی خوشحالم یه بار دیگه کنارتونم.تیمی که از ته قلبم دوسش داشتم و دارم.دوران بازیگری که خیلی خاطراتی خوبی کنار شما داشتم.امیدوارم در عرصه مدیریتی هم بتونم کمکی به این تیم و این شهر و این هوادارای عزیز انجام بدم.تشکر خیلی ویژه دارم از دکتر پیمان بهاروند مالک محترم تیم، که واقعا با عشق اومدن و مسئولیت این تیم رو به عهده گرفتن.?داماش هنوز زنده است?»

بهاروند اصالتا اهل شهر خرم‌آباد استان لرستان بوده و از بازیکنان سابق باشگاه خیبر خرم‌آباد محسوب می‌شود که در دوران بازی خود در لیگ‌های دسته اول و دسته دوم با پیراهن این تیم به میدان رفته است.

این  مطلب در برخی سایت‌های خبری به این شکل منتشر شد که توافق مابین متقاضی مالکیت با مسئولان ورزش استان صورت گرفته است تا به دنبال آن صبح امروز هیات فوتبال گیلان تکذیبیه ای را منتشر کند.

در تکذیبیه هیات فوتبال گیلان آمده است:
« با توجه به اخبار منتشر شده مبنی بر واگذاری امتیاز لیگ یکی باشگاه داماش به مالک جدید با اطلاع و هماهنگی هیات فوتبال استان گیلان، بدینوسیله هیات فوتبال گیلان اعلام میدارد چنانچه اگر انتقالی صورت گرفته باشد هیچ اطلاعی از انتقال و شناختی از مالک جدید این باشگاه نداشته و قویا مطالب منتشر شده را تکذیب می‌کنیم.»

پس از این تکذیبیه، جهانگیر عسگری در گفتگو با وارش اسپرت در این خصوص گفت: طی چند وقت گذشته مذاکراتی را با آقای زحمتکش داشتیم و در نهایت شب گذشته به توافقات نهایی دست پیدا کردیم و قرارداد مابین طرفین بسته شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تیم مالک شخصی دارد، باید ابتدا توافق و مذاکرات با ایشان صورت می‌گرفت و ما نیز می‌خواستیم تا حصول نتیجه در سکوت خبری و فقط مابین طرفین این مذاکرات صورت بگیرد و به همین علت تکذیبیه هیات فوتبال گیلان درخصوص اینکه درجریان نیست، کاملا درست است.

وی افزود: احترام زیادی برای اهالی ورزش استان و هیات فوتبال گیلان قائل هستیم و از آقای الماسخاله هم بنده شناخت دارم و ایشان را انسان خوبی می‌دانم. ما حتما به زودی با اداره کل ورزش و جوانان گیلان و هیات فوتبال گیلان نیز باید نشست داشته باشیم.

عسگری در خصوص اقدامات جهت اخذ مجوز نیز گفت: حالا که قرارداد بسته شده است، مالک می‌تواند در خصوص مجوز اقدام کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان