سه شنبه, 05 تیر 1403
سه شنبه, 05 تیر 1403
شیفت از چای زغالی با صفری به بازدید با رقیب انتخاباتی؛

سفرهای آخر هفته تفریحی ضرغامی به شرق گیلان همچنان ادامه دارد!

۱۴۰۲/۰۴/۰۴ ۱۰:۲۶ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان | عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری اواخر پنجشنبه هفته گذشته نیز بار دیگر در یک سفر غیر رسمی دیگر در شرق گیلان دیده شد و دقایقی نیز از جشنواره چای روستای واجارگاه رودسر بازدید کرد. سفری که بار دیگر بدون حضور مقامات استانداری گیلان برگزار شد و هیچ خبری نیز در این رابطه در پرتال وزارت میراث فرهنگی و گردشگری منتشر نشده و هنوز معلوم نیست که اساسا هدف سفرهای اخر هفته ای ضرغامی به گیلان چیست؟

جالب است بر خلاف دفعه پیشین که او در کنار محمد صفری ملک میان نماینده رودسر و املش دیده شده بود و بساط چای زغالی و جیپ سواری  دو نفره شان معروف شده بود این بار محمدباقر باقرزاده مدیرکل مستعفی صداوسیمای گیلان در کنارش دیده شده بود که قصد حضور در انتخابات مجلس را دارد.

خبرگزاری مهر سفر ضرغامی به گیلان را نیم روزه معرفی کرده است. او می‌توانست حداقل به عنوان مهمان جشنواره شهرخلاق خوراک رشت شرکت کند که  نامش به عنوان مهمان دیده شده بود. اما ظاهرا وقت خود در این سفر کوتاه را بار دیگر در شرق گیلان گذراند و در یک جشنواره شهری کوچک شرکت کرد.

در ماه های گذشته بیشتر اعضای کابینه دولت سیزدهم در آخر هفته به گیلان آمده اند. سفر آخر هفته ای و روزهای تعطیلی به مانند اکثر مسافران شمال بیشتر می‌رساند که اعضای کابینه گیلان را محلی برای تفریح می‌دانند تا کار! حالا این وسط آقای ضرغامی نوعی رنگ و بوی انتخاباتی هم به آن داده است. هرچه است خبری از وظایف اصلی وزارت میراث و فرهنگی در این سفرها دیده نمی‌شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان