پنجشنبه, 04 مرداد 1403
پنجشنبه, 04 مرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان | دکتر منصور خاکی با اخذ سی و سه رای از مجموع شصت رای اساتید، به عنوان هیات مدیره انجمن علمی کارآفرینی و نوآوری دانشگاه تهران به مدت چهار سال انتخاب شد

به نقل از انطباق ، روز سه شنبه ۳۰ خردادماه با حضور دکتر جهانگیر یدالهی فارسی رئیس دانشکده کارآفرینی و دکترعلی داوری معاون دانشکده و جمعی از اساتید و مدعوین مجمع عمومی سالیانه انجمن علمی کارآفرینان دانشگاه تهران برگزار گردید که پس از رای گیری، هیات رئیسه و اعضاء هیات مدیره این انجمن انتخاب شدند .

در این مراسم مدیر عامل دهکده گردشگری دکتر خاکی با اخذ ۳۳ رای از مجموع ۶۰ رای بعنوان عضو اصلی هیات مدیره این انجمن برگزیده شد .

در این جلسه با توجه به شرایط پرفشار اقتصادی کشور بر لزوم تشکیل این انجمن تأکید شد و هم‌چنین ضمن تقویت فعالیت‌های این انجمن بر اهمیت آن در ترویج و توسعه فعالیت‌های کارآفرینی کشور از سوی دانشکده کارآفرینی تاکید گردید.

گفتنی است با توجه به نوع فعالیت ها و وجود کارگروههای مختلف ،قطعا این انجمن می‌تواند از طریق تحقیقات میدانی و عملی، بسیاری از چالش های بخش خصوصی را در ایجاد اشتغال شناسایی و جهت رفع آن به مسئولین ذیربط انتقال دهد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان