دوشنبه, 28 خرداد 1403
دوشنبه, 28 خرداد 1403

به گزارش حکایت گیلان |همزمان با خبر برخی رسانه‌ها از کشته شدن یک مامور پلیس در ایذه، کاربران در شبکه‌های اجتماعی نیز از کشته شدن یکی از بستگان مادر کیان پیرفلک در ایذه خبر داده اند. گفته شده این حادثه در جریان مراسم یادبودی که برای کیان پیرفلک برگزار شده بود، رخ داده است.

در پی کشته‌شدن پویا مولایی‌راد، پسرعموی مادر کیان پیرفلک، در جریان مراسم سالگرد تولد کیان در ایذه؛ رسانه‌های وابسته به سپاه و دولت و جانشین فرمانده انتظامی خوزستان هم کشته شدن او را با شلیک ماموران تایید کردند.

ارگان رسانه ای نزدیک به سپاه در ابتدا نوشت: منابع آگاه از شهادت یکی از ماموران حفظ امنیت توسط خودروی فرد ناشناسی زیر گرفته و به شهادت رسید. منابع محلی از شهادت سروان "محمد قنبری" که برای تأمین امنیت یک مراسم در ایذه اعزام شده بود خبر دادند. بر اساس این گزارش، شهید محمد قنبری از اهالی روستای بن شوار شهرستان صیدون است.

 این ارگان رسانه ای در خبر دیگری به نقل از جانشین فرماندۀ پلیس خوزستان، نوشت: همزمان با فراخوان معاندان برای ایجاد ناامنی در سالروز تولد کیان پیرفلک نیروهای پلیسِ ایذه با اجرای طرح ارتقای امنیت در شهرستان اقدامات لازم را انجام دادند. در یکی از ایستگاه‌های تامین امنیت عمومی یک نفر با هویت معلوم با خودروی تیبا به‌صورت عمدی به پلیس حمله کرد و سروان محمد قنبری را به شهادت رساند. پلیس در پاسخ به حملۀ مهاجم اقدام به تیراندازی کرد که فرد مهاجم براثر اصابت تیر مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان