جمعه, 04 اسفند 1402
جمعه, 04 اسفند 1402

حکایت گیلان | به‌نظر می‌رسد حواشی اخیر منجر به سرعت‌بخشیدن بر روند معرفی سرپرست فرمانداری از سوی استاندار، حضور سرپرست فرمانداری در ساختمان بخشداری و تغییر تابلوی بخشداری به فرمانداری، طی چندساعت شده است.

به نقل از خمام نیوز، ماراتن بین برخی‌از گزینه‌های سرپرستی فرمانداری خمام امروز درحالی با معرفی سرپرست فرمانداری این‌شهرستان به پایان رسید، که نگاهی به تیتر دو رسانه استانی تحت عنوان «دستگیری یکی‌از مسوولان خمام» و «دستگیری یکی‌از بخشداران استان گیلان» در کنار غیبت امروز وی نیز می‌تواند تداعی‌کننده این‌ باشد که بخشدار که از وی به‌عنوان یکی‌ از گزینه‌های اصلی سرپرستی به‌شمار می‌رفت به ایستگاه پایانی خود در خمام رسیده است.

اگرچه پرداختن برخی‌از صفحات فضای مجازی به حواشی بار دیگر نام خمام را در سطح کشور بر سر زبان‌ها انداخته است، اما تاکنون منابع رسمی از اظهارنظر درخصوص تایید یا رد این‌موضوع و ارائه هرگونه جزییات خودداری نموده‌اند، که این‌مساله متاسفانه به ضعیف‌شدن عملکرد رسانه‌های محلی دارای مجوز در امر اطلاع‌رسانی و پررنگ‌شدن صفحات فاقد مجوز می‌انجامد.

با این‌وجود، به‌نظر می‌رسد حواشی اخیر منجر به سرعت‌بخشیدن بر روند معرفی سرپرست فرمانداری از سوی استاندار، حضور {عبدالوحید احمدی}سرپرست فرمانداری در ساختمان بخشداری و تغییر تابلوی بخشداری به فرمانداری، طی چندساعت شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان