پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403
پنجشنبه, 06 اردیبهشت 1403
«طی الارض» از مدیرکلی شهری استانداری تا فرمانداری آستانه امکان پذیر است؟

وقتی مدیر دوپسته گیلان از خودش نمی گوید و برای بوروکراسی طولانی انتخاب شهرداران بهانه می آورد!

۱۴۰۲/۰۲/۲۴ ۰۹:۳۱ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | خسرو آرنگ، مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری گیلان که همزمان سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه است،  به بعضی از شبهات ایجاد شده در رسانه ها برای انتخاب شهرداران شهر شلمان و سنگر توضیح داد، اما در مورد شبهات همزمانی چند ماهه پست‌های مدیریتی خود پاسخ نداده است. 

مجید مهروانی شهردار منتخب سنگر آبان ماه سال گذشته انتخاب شد و معلوم نیست مگر  تایید صلاحیت یا ردش چقدر طول می کشد که هنوز اعلام نشده است. قضیه شهردار شلمان هم که جالب‌تر است. ناصر رنجبر که پیش از آن به عنوان شهردار املش ردصلاحیت شده بود از خرداد ماه سال گذشته به عنوان سرپرست شهرداری شلمان انتخاب شده است و هنوز مشغول به کار است و کسی هم از ردصلاحیتش در هیمن دولت نمی‌پرسد. حالا هم جناب مدیرکل و سرپرست فرمانداری می‌گوید« گاهی به دلیل عدم ارائه مدارک و سوابق مدیریتی صدور حکم فرد منتخب  مشمول مرور زمان می‌شود» سوال اینجاست مگر دانستن آن چقدر طول می‌کشد که شاهد این همه بوروکراسی اداری در ادارات هستیم.

روابط عمومی استانداری هربار به بهانه ای از اسدالله عباسی یاد می‌کند و از گام های بلند نماینده دولت انقلابی در گیلان صحبت می‌کند. ولی این را نمی‌گویند که برخی بدیهیات باقی مانده که کسی توضیح مناسبی به آن نمی‌دهد. مثلا یکی آن که  چرا باید مدیرکل امورشهری استانداری  همان سرپرستی فرمانداری آستانه اشرفیه  باشد. آیا آقای خسرو آرنگ برای کارهای خود «طی الارض» می‌کند؟  نحوه بررسی انتخاب شهرداران که ماه ها طول میکشد و مشمول مرور زمان شده است نشان می‌دهد که این نحوه کار کردن از عوامل اصلی چنین بی ثباتی است. گویی کسی نمی‌داند هیچ اهمیتی به پست مدیریتی نمی‌دهد. همین جمعه گذشته بود که امام جمعه رودبار گلایه بسیار کرد که چرا این شهر ماه هاست مدیرکل ارشاد ندارد. واقعا این همه کارمند برای چه حقوق می‌گیرند؟

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان