دوشنبه, 07 اسفند 1402
دوشنبه, 07 اسفند 1402

حکایت گیلان | ارتش و سپاه، اجازه نداد، صدام، قطعه‌ای از این کشور را ضمیمه عراق کند. حالا یک گروه تروریستی، می‌توانست تهران را فتح کند و زنان ایرانی را به کنیزی ببرد؟

این روزها، نمایندگان مجلس شورای اسلامی به شدت شبیه هواداران افراطی فوتبال شده‌اند. آنهایی که از آغاز بازی در ورزشگاه‌ها روی صندلی می‌ایستند، تیم‌شان را تشویق می‌کنند و حسابی از خجالت رقیب هم در می‌آیند. بعضی از آنها حتی فوتبال را نگاه نمی‌کنند و تمام مدت، پشت‌شان به زمین است و در حال هدایت تماشاگران هستند.

این آدم‌ها اصلا به ورزشگاه می‌آیند که فحش بدهند و وضعیت روحی رقیب را خراب کنند. حالا چرا باید شاهد چنین رفتارهای استادیومی از نمایندگان مجلس باشیم؟ سوال جدی است که باید آن را بررسی کنیم.

احتمالا توییت حسن شجاعی نماینده مجلس در مورد فائزه را خوانده‌اید. اگر نخوانده‌اید به آن اشاره می‌کنم. این نماینده مجلس نوشته است:«اگر حاج قاسم نبود، فائزه کنیز داعش بود شاید.»

خیلی ممنون جناب حجت‌الاسلام که به مردم درس اخلاق می‌دهید. ممنون که می‌گویید وقتی پای دعواهای سیاسی در میان است، رد کردن مرزهای اخلاق، حلال و آزاد است.

این نماینده مجلس فکر می‌کرد با این جمله شاذ، فائزه هاشمی را نزد افکار عمومی خراب کرده است. اما وقتی به این توییت نگاه می‌کنی، متوجه می‌شوی تنها کسی که خراب نشده است، دختر آیت‌الله هاشمی است.

در این توییت، شهید قاسم سلیمانی تخریب شده است. برخی به نام هواداری او، تمام اعتباری که سردار سلیمانی نزد مردم داشت، را نابود می‎‌کنند. کدام جریان سیاسی و یا اجتماعی به یاد دارند، شهید سلیمانی با آنها اینگونه رفتار کرده باشد؟ کدام جریان به یاد دارد که فرمانده سپاه قدس با کنایه با کسی به ویژه زنان حرف زده باشد؟

نکته بعدی که در این توییت هویداست، تضعیف سپاه و ارتش است. این نماینده به صورت صریح می‌گوید اگر حاج قاسم نبود، داعش به ایران می‌آمد، تهران را فتح می‌کرد و فائزه و دیگران زنان این سرزمین را به کنیزی می‌برد. البته به قول خود حاج آقا؛ شاید!

همین ارتش و سپاه و بسیج مردمی اجازه نداد، صدام، قطعه‌ای از این کشور را ضمیمه عراق کند. حالا یک گروه تروریستی، می‌توانست تهران را فتح کند و زنان ایرانی را به کنیزی ببرد؟

بله، اگر سردار سلیمانی نبود، معلوم نمی‌شد که چه بلایی سر سوریه و عراق می‌آمد و ممکن بود آنها تا پشت مرزهای ایران بیایند و مشکلاتی را برای کشور ایجاد کنند. اما ارتش و سپاه ایران قطعا به آنها اجازه نمی‌داد، قدمی در خاک ایران بگذارند و حتما درصورت حمله به ایران، داعشی‌ها به صورت رسمی از روی زمین محو می‌شدند.

نکته دیگر این است که اگر عبدالرضا داوری مشاور رسانه ای احمدی نژاد در گفت و گو با تلویزیون فارسی بی بی سی علنا از ترامپ حمایت کند و حتی او را در قالب مسیح به تصویر بکشد که به جنگ با گلوبال ها برخاسته ایرادی ندارد. چرا ؟ چون اولا مرد است و ثانیا به احمدی نژاد منتسب است. اما اگر فائزه هاشمی حضور ترامپ را برای فشار موثرتر بداند بد است. چرا چون اولا زن است و ثانیا به خانواده هاشمی منتسب است.

کاش نمایندگان مجلس، قبل از هرکاری و حرفی کمی فکر کنند. زمین سیاست، بازی فوتبال نیست و شما هم هواداران استقلال و پرسپولیس نیستید. پس مراقب آنچه می‌گویید باشید.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان