جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402
پیام اعتراضی رانندگان تاکسی به حکایت گیلان؛

گاز جایگاه های سی ان جی قطع است | دیگر اطلاع رسانی هم نمی کنند!

۱۴۰۱/۱۱/۲۷ ۱۱:۵۹ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان | برخی از رانندگان تاکسی رشت در تماس با حکایت گیلان اعتراض خود را به تعطیلی چند روزه گاز جایگاه های سی ان جی در رشت اعلام کردند.

یکی از آن ها می‌گوید« چند روز است هرجا می رویم جایگاه ها تعطیل شده اند. حتی دیگر اطلاع رسانی نیز نمی‌کنند»

یکی دیگر از رانندگان تاکسی نیز می‌گوید« ما بدون سوخت گاز نمی توانیم هزینه های خودمان را در بیاوریم. کرایه مصوب ما منطبق با سهمیه گاز سی ان جی است که بازهم کم است، ولی اگر نباشد دیگر هیچ ارزشی ندارد. ترجیح می دهم در خانه دعوا بگیرم تا اینطوری کار کنم»

از ابتدای زمستان، طرح مدیریت مصرف گاز در استان گیلان باعث شده تا گاز صنایع و جایگاه های سی ان جی با محدودیت مواجه باشد. همچنین روشنایی خیابان های اصلی هم با به صورت یکی در میان اجرا می شود. همه این اقدامات برای قطع نشدن گاز مشترکین خانگی اعلام شده است. با این حال  منجر به ضررهای فراوان به بخش های تولیدی و همچنین اصناف مختلف شده است که تمعهیداتی نیز برای آن اندیشیده نشده است و دیگر اطلاع رسانی نیز صورت نمی‌گیرد. 

پیش از این رئیس انجمن صنفی سی ان جی گفته بود:« زیان ناشی از تعطیلی جایگاه‌ها به اقتصاد کشور روزانه حدود ۷ میلیون دلار برآورد می شود که این موضوع نشان دهنده اهمیت سوخت سی ان جی در سبد سوخت کشور است. این تعطیلی‌ها خسارت بسیار زیادی را به جایگاه‌ها و اقتصاد کشور تحمیل کرده است.»

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان