یکشنبه, 07 خرداد 1402
یکشنبه, 07 خرداد 1402

به گزارش حکایت گیلان | دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان‌رضوی از بازداشت یک مربی متخلف مدرسه فوتبال در مشهد خبر داد.

محمدحسین درودی با بیان این مطلب که مربی متخلف یکی از مدارس فوتبال در مشهد بازداشت شده است، اظهار کرد: هیچ فرد و گروهی در برابر قانون از حاشیه امن برخوردار نیستند.

وی عنوان کرد: بر پایه همین گزارش و متعاقب انتشار اخبار گوناگون در خصوص رویداد تخلف در یک مدرسه فوتبال در مشهد در فضای مجازی، پرونده‌ای به‌ منظور بررسی چگونگی ماجرا و صحت و سقم اخبار منتشره در دستگاه قضایی تشکیل و تحقیقات همه‌جانبه به‌ صورت ویژه توسط یکی از شعب بازپرسی آغاز شد و نهایتا با انجام بررسی‌های لازم افراد دخیل در ماجرا با حضور در مرجع قضایی توضیحات و دفاعیات خود را ارائه کردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: در فرایند تحقیقات انجام‌شده برای سه نفر از خبرنگاران و یکی از مسئولان اداره ورزش و جوانان مشهد قرار تامین قانونی صادر شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی، درودی افزود: در ادامه تحقیقات انجام‌شده مربی این مدرسه فوتبال در شعبه بازپرسی حاضر شد و اتهامات انتسابی به ایشان تفهیم و قرار تأمین مناسب صادر شد.

۲ نفر از خبرنگاران دخیل در ماجرا و نیز مربی این مدرسه فوتبال طی صدور قرار نظارت قضایی به‌ مدت ۶ ماه به‌ ترتیب از فعالیت‌های رسانه‌ای و مربیگری منع شده‌اند.

مطابق تمام تحقیقات انجام‌شده هیچگونه سند و مدرکی دال بر انجام تعرض فیزیکی از سوی مربی موصوف نسبت به دانش‌آموزان این مدرسه فوتبال نزد دستگاه قضایی ارائه نشده و به اثبات نرسیده است.

خاطرنشان می‌شود دستگاه قضایی در راستای حمایت از بازیکنان این مدرسه فوتبال و پیشگیری از اخلال در امور ورزشی آن‌ها، دستورات لازم را نسبت به مسئولان مربوطه صادر کرده تا با نظارت ویژه، آموزش‌های ورزشی آنان دنبال و پیگیری شود.

منبع:ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان