جمعه, 17 آذر 1402
جمعه, 17 آذر 1402
اظهارات دستیار رئیسی درباره طب مدرن؛

کاش مسئولی برای نظارت بر حرف های مدیران منصوب شود!

۱۴۰۱/۱۱/۱۷ ۱۱:۲۲ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان | سید احمد عبودتیان، دستیار ویژه رئیس جمهور در مردمی‌سازی دولت گفته است « در ایام کرونا مردم از طب سنتی استقبال کردند به دلیل این که چندین سال است در حال مصرف دارو‌های طب مدرن هستند، اما از آن نتیجه مطلوبی نگرفته‌اند.» ایشان نه پزشک هستند و نه تحصیلات و تخصصی در این زمینه دارند. ملت چندان نمی دانند دستیار امور مردمی سازی دولت به چه کار می آید، ولی هرچه است او مسئولیتی در این قضایا ندارد که هر حرف و سخنی را بر زبان می آورد.

بارها اعلام شده که افراد بر اساس تخصصشان صحبت کنند و این نکته در مورد مسئولین اهمیت بیشتری دارد. برخی نمایندگان برای اظهارنظر غیررسمی افراد قرار است طرح ارائه دهند، ولی چرا نمایندگان توجهی به این مدیرانی ندارند که در جایگاه خودشان صحبت نمی کنند. یکی از آقای عبودتیان بپرسد مگر در این زمینه نظرسنجی صورت گرفته است، در ضمن گیریم که چنین باشد مگر علم و بهداشت را با نظرسنجی مردمی پیش می برند. همین کرونا اگر واکسن طب مدرن نبود خیل آمار کشته شدگان همچنان ادامه داشت. این واکسیناسیون بود که کرونا را کاهش داده و نه طب سنتی و امثالهم! چرا باید چیزی گفته شود که واقعیت ندارد.

کاش به جای پست های نامعلومی چون «امور مردم سازی دولت» که نقش و جایگاه آن چندان معلوم نیست، یک پستی ابداع می شد برای نظارت بر حرف های مسئولین! این طوری وزیر نفت از زمستان سخت اروپا صحبت نمی کرد و وزیر کار سابق با توئیت هایش همه را عصبانی نمی کرد! آقای عبودتیان هم متوجه می شد که مسئولیت چنین اظهاراتی دامن گیرش را خواهد گرفت. این گونه مطمئنا درباره مردمی سازی دولت اقدام بهتری رخ می داد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان