شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402
لیگ برتر فوتبال ایران؛

ملوان دربی شمال را برد | پرسپولیس صدر را به سپاهان داد

۱۴۰۱/۱۱/۱۲ ۱۸:۲۸ چاپ

حکایت گیلان | هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال امروز (چهارشنبه ) برگزار شد که سپاهان، تراکتور و ملوان به پیروزی دست یافتند و پرسپولیس در خانه دو امتیاز را از دست داد.

به گزارش ایسنا، هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری چهار دیدار از ساعت ۱۴ انجام می‌شود. در مهم‌ترین دیدارهای این هفته تراکتور و پرسپولیس میزبان فولاد و آلومینیوم اراک هستند.

نتایج لحظه به لحظه دیدارهای امروز لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

تراکتور یک - فولاد صفر (پایان بازی)

مکان: ورزشگاه یادگار امام تبریز

گل‌ها: هادی محمدی (۹+۹۰)

شرح گل: سانتر آلوز از روی نقطه کرنر در آخرین دقیقه از وقت‌های تلف شده و ضربه سر هادی محمدی وارد دروازه فولادی‌ها شد تا در نهایت بازی با پیروزی تراکتوری‌ها به پایان برسد. (دقیقه ۷+۹۰، هادی محمدی)

پاکو خمز، سرمربی تراکتور در دقیقه ۱۶ ناچار شد به دلیل مصدومیت شاهین ثاقبی، او را از زمین بیرون بیاورد و به جایش مهدی کیانی را به زمین بفرستد.

ملوان یک- نساجی صفر (پایان بازی)

مکان: ورزشگاه تختی انزلی

گل‌ها: سجاد بازگیر (دقیقه ۴۹)

شرح گل: روی یک رفت و برگشت در محوطه جریمه نساجی، علیرضا حقیقی شوت بازیکن ملوان را ناقص دفع کرد تا سجاد بازگیر از توپ ریباند استفاده کند و دروازه نساجی را باز کند. (دقیقه ۵۰، سجاد بازگیر)

سپاهان ۴ - گل‌گهر یک (پایان بازی)

مکان: ورزشگاه نقش جهان

گل‌ها: شهریار مغانلو (دقیقه ۹ و ۶۸)، فرشاد احمدزاده (دقیقه ۱+۴۵) برای سپاهان و کی‌روش استنلی (دقیقه ۸۲) برای گل‌گهر

شرح گل: در حالی که بازیکنان گل‌گهر امیدوار به رعایت شدن بازی جوانمردانه از سوی بازیکنان سپاهان بودند اما طلایی‌پوشان چنین کاری نکردند و به حمله خودشان ادامه دادند. در نهایت توپ در داخل محوطه جریمه به نورافکن رسید که او به مغانلو پاس داد تا مهاجم سپاهان با چرخشی زیبا و ضربه‌ای تمام کننده، دروازه گل‌گهر را باز کند. بازیکنان گل‌گهر پس از این گل اعتراض شدیدی به بازیکنان سپاهان به خصوص رامین رضاییان داشتند که چرا آن‌ها بازی جوانمردانه را رعایت نکردند. (دقیقه ۹، شهریار مغانلو)

شهریار مغانلو در موقعیت ضد حمله فرشاد احمدزاده را با پاسی هوشمندانه در موقعیت تک به تک قرار داد تا این بازیکن دروازه گل‌گهر را برای بار دوم باز کند. (دقیقه ۱+۴۵، فرشاد احمدزاده)

روی حرکت انفرادی شهریار مغانلو، این بازیکن توانست خودش را به پشت محوطه جریمه گل‌گهر برساند و با شوتی استادانه دروازه فروزان را باز کرد. (دقیقه ۶۸، شهریار مغانلو)

رامین رضاییان روی ضربه ایستگاهی توانست دروازه گل‌گهر را به زیبایی باز کند. (دقیقه ۷۶، رامین رضاییان)

ارسال نوید عاشوری از پشت محوطه جریمه روی سر کی‌روش استنلی فرود آمد تا مهاجم برزیلی گل‌گهر یکی از گل‌ها را جبران کند (دقیقه ۸۲، کی‌روش استنلی)

نکته خاص: امید نورفکن در دقیقه ۴۸ بازی روی تمارضی که در محوطه جریمه گل‌گهر انجام داد، از داور بازی کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین بازی اخراج شد.

علیرضا علیزاده در دقیقه ۷۴ در پشت محوطه جریمه خودش مرتکب خطا شد و با دریافت کارت زرد دوم، از زمین بازی اخراج شد.

پرسپولیس صفر - آلومینیوم صفر (نتیجه پایانی)

مکان: ورزشگاه آزادی

گل‌ها: -

شرح گل: -

نکته خاص: میلاد فخرالدینی در دقیقه ۴۳ بازی از پشت مدافعان پرسپولیس فرار کرد. علیرضا بیرانوند در این صحنه تصمیم گرفت از محوطه جریمه خارج شود تا توپ فخرالدینی را بزند اما به جای توپ، پای فخرالدینی را زد و از زمین بازی اخراج شد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان