پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان |این روزها مجموعه تلویزیونی «آقای گرفتار» در حال بازپخش است و از روز ۱۸ دی‌ماه ۱۴۰۱ هرشب از شبکه آی فیلم پخش می‌شود.

 نخستین فصل سریال آقای «گرفتار» به کارگردانی و تهیه کنندگی حسن اکلیلی محصول سال ۱۳۷۰ در ژانر طنز، اجتماعی و خانوادگی تولید شده است که برای اولین بار از شبکه یک سیما پخش شد. فصل دوم این سریال نیز در سال‌های ۱۳۸۴–۱۳۸۳، به کارگردانی اکبر منصورفلاح و تهیه‌کنندگی حسن اکلیلی ساخته شد. 

این سریال نه چندان مطرح روایت خانواده ای را روایت می‌کند که فرزندان 9 قلو دارند و مشکلاتی برای زندگی معیشتی آن ها فراهم می شود. 

در واکنش به پخش مجدد این سریال از تلویزیون، جمعی از کاربران سامانه «فارس من» خبرگزاری فارس از آنجا که محتوای آن را ضد جمعیتی و مطابق با سیاست‌های کنترل جمعیت در دهه 70 تشخیص داده‌اند، در پویشی با درخواست از ریاست سازمان صداوسیما، خواستار توقف پخش سریال «آقای گرفتار» از شبکه آی‌فیلم شده‌اند.

محمدرضا نصیری طنزنویس در این رابطه نوشته است «  به نظرم با تغییر نام سریال مشکل امضاکنندگان کمپین برطرف می‌شه. به‌جای «گرفتار» اسم سریال رو بذارند «پدر بدون گرفتاری و خوشبختی که علیرغم داشتن فرزندان زیاد هیچ گرفتاری و مشکلی ندارد و همه چیز یکِ یک است و هیچ چیز نمی‌تواند جلوی قطار حرکت پیشرفت خانواده را بگیرد»

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان