شنبه, 29 اردیبهشت 1403
شنبه, 29 اردیبهشت 1403
یک روز در استانداری، یک روز در سالن بانک صادرات؛

سرپرست جدید علوم پزشکی گیلان چند بار قرار است معارفه شود؟

۱۴۰۱/۱۰/۲۸ ۱۳:۵۰ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | امروز مراسم آیین تکریم و معارفه  دکتر آشوبی و بالو سرپرستان جدید و قدیم دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن همایش‌های بانک صادرات برگزار شد. این در حالی است که روز گذشته هم در استانداری گیلان  و با حضور استاندار و  معاون  تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مراسم تودیع و معارفه دیگری برگزار شده بود. این همه مراسم تودیع و معارفه در حالی برگزار شده که فرد جدیدی که منصوب شده هنوز به عنوان سرپرست حکم گرفته و همچنان خبری از رئیس جدید نیست. 

تازه وزارت بهداشت بعد از چند ماه انتصاب سرپرست پیشین و عدم رضایت استاندار تصمیم گرفته سرپرست دیگری را منصوب کند. حتما سه ماه بعد هم سرپرست دیگری منصوب می شود و مراسم های پر هزینه دیگر و روز از نو ، روزی از نو! تصاویر دریافتی از تودیع و معارفه شماره دو نشان می دهد که یک شرکت خصوصی نیز در حاشیه مراسم ، نمایشگاه برگزار کرده است. شاید علوم پزشکی مجبور شده برای تامین چنین مراسمی اسپانسر نیز بگیرد. 

در این هوای سرد که برای کاهش مصرف ، صنایع استان تعطیل شده اند و ادارات مجبور به کاهش ساعت اداری شده اند،  این همه هزینه می‌شود  و سالن اجلاس را گرم نگه دارند که کلیشه ها در سیستم اداری ادامه پیدا کند. نتیجه و نفع چنین کارهایی چیست؟! با سخنرانی سه ماه پیش مشکلات حل نشده و سرپرست جدید تعیین شده است.  پس چه کسی مقصر این نابسامانی است؟ 

 

همرسانی کنید:

نظرات شما:

کیان پوررهنما 28 دی 1401 ساعت 03:10

جالبه..

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان