جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402
میراث فرهنگی و گردشگری گیلان حرف خودش را پس گرفت؛

به گیلان سفر نکنید، خبری از تخفیف گردشگری نیست!

۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ۱۱:۳۳ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان | روز گذشته بود که سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از تخفیف ۳۰ درصدی خدمات اقامتی گردشگری به مدت یک ماه در استان خبر داد.

 ولی حال مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان اعلام کرده است: برای مدیریت بهینه مصرف گاز و جلوگیری از مشکلات احتمالی تا عادی شدن شرایط گردشگران از مسافرت به گیلان خودداری کنند.

ولی جهانی با تاکید بر اینکه فعلاً در استان گیلان شرایط میزبانی شایسته از هموطنان وجود ندارد، اضافه کرد: مسافران جهت مدیریت بهینه مصرف گاز و جلوگیری از مشکلات احتمالی تا زمان عادی شدن شرایط از مسافرت به گیلان خودداری کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان همچنین درخصوص تخفیف سفرهای زمستانی افزود: این تسهیلات بعد از عبور از موج سرما و امکان میزبانی شایسته متعاقباً در قالب طرح تخفیف سفر اعلام می‌شود و جای نگرانی نیست!

این نحوه تصمیم گیری نشان می دهد حتی در خود ادارات هم سیاست واحدی وجود ندارد. در این میان قرارگاه جهادی گاز در استان گیلان راه اندازی شده که قرار بود هماهنگی ها را بیشتر کند. ولی ظاهرا جز اعلام محدودیت ها و تعطیلی ها سیاست دیگری در پیش ندارد. جالب است استاندار گیلان بعد از این همه تعطیلی  و محدودیت صنایع و ادارات از کاهش چند درصدی مصرف گاز ابراز خوشحالی هم می کند. مدیریت کاهش مصرف گاز در اثر تعطیلی و خسارت به واحدهای تولیدی و صنعتی و کاهش ساعات کاری ادارات جای خوشحالی دارد؟

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان