شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | چندی پیش بود که برخی رسانه ها با انتشار نامه ای، مدعی شدند که با پیگیری جبار کوچکی نژاد ، حقوق معوقه سه ماهه کارکنان شرکت آبفای گیلان پرداخت شده است. این رسانه ها همچنین از پیگیری کوچکی نژاد برای اختصاص اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی به آب و فاضلاب گیلان خبر دادند.

با این حال سایت خزرآنلاین، در گفتگو با یک منبع آگاه اعلام کرده که چنین چیزی صحت ندارد. منبع آگاهی که به نظر می رسد یکی از مدیران آبفای گیلان است که از جزئیات آگاه است ، ولی ظاهرا دوست ندارد اسمش رسانه ای شود. 


این فرد گفته است: اینکه آقای کوچکی نژاد ادعا کرده اند در سه ماهه اخیر کارمندان آب و فاضلاب حقوقی دریافت ننمودند، صحت ندارد چرا که مجموعه آبفا هشتم مهر، هشتم آبان، هشتم آذر و بیست و هشت آذر، ۴ حقوق در سه ماه اخیر پرداخت نموده که سند مالی اش هم موجود است.البته در ۹ ماه اخیر، ۷ حقوق پرداخت شده و ۲ معوقه همچنان وجود دارد اما اینکه گفته شود در ۳ ماه حقوق پرداخت نشده، کذب محض است.


وی افزود: ضمنا اگر آقای کوچکی نژاد مدعی هستند که بودجه ای برای آبفا جذب کرده اند، لطفا آدرس آن را هم بدهند تا بتوانیم آن بودجه را جذب کنیم. اگرچه ایشان با این سابقه نمایندگی بهتر می دانند که آقای وزیر حتی یک ریال هم نمیتوانند به درآمدهای جاری آبفا کمک کنند چون آقای وزیر نماینده بخش دولتی است اما آبفای گیلان غیردولتی محسوب شده و در آبفا سیستم درآمد-هزینه حاکم است و باید حقوق پرسنل از درآمدهای جاری آبفا پرداخت شود پس آقای وزیر نمی توانند بودجه ای برای پرداخت حقوق پرسنل اختصاص دهند. البته ایشان می توانند در بخش عمرانی به آبفا کمک کنند اما مشکل آبفا در حال حاضر در بخش جاری است.

حالا این که کوچکی نژاد ادعا کرده با پیگیری های وی حقوق معوقه کارکنان پرداخت شده که به نظر می رسد تیلبغاتی است. ولی ظاهرا مدیریت فعلی آبفا هم جزء اداراتی خواهد بود که نماینده رشت خودش را منتقد آن می داند. همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان