پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402
اقدام متناقض اداره صمت استان؛

قطعی گاز صنایع و برپایی نمایشگاه واحدهای تولیدی در گیلان!

۱۴۰۱/۱۰/۲۲ ۱۲:۲۵ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان | هرچند گاز صنایع استان گیلان توسط اداره گاز گیلان قطع شده است، اما جالب است که اداره صنعت، معدن و تجارت گیلان با حضور معاون وزیر و استاندار گیلان اقدام به برپایی نمایشگاه کسب و کار کرده است. نمایشگاه اصلی، «واحدهای تولیدی» ما هستند که گازشان قطع شده و اداره صمت گیلان برای آن ها  نمایشگاه گذاشته تا گاز در آن جا سوخت شود. قرار بوده وزیر صمت نیز در مراسم افتتاحیه دعوت شود  که افتخار نداد و یا شاید برایش اهمیت چندانی نداشت.

جالب است که اداره صمت گیلان هیچ اشاره به قطعی گاز صنایع نکرده است. یعنی برایش هیچ اهمیتی ندارد و یا فقط ظاهر کار مهم است. 

امسال که به نام سال دانش بنیان نامگذاری شده با قطعی و کندی مداوم اینترنت و مشکلات زیرساختی بسیاری از واحدهای تولیدی سر بدیهیات مانده اند و مدیران ما مشغول روبان پاره کردن هستند!

البته قرار بود پنجشنبه 22 دی تمام ادارات استان تعطیل باشند. حالا چرا باید نمایشگاه در این وضعیت  برگزار شود، الله اعلم! یکی باید اداره صمت گیلان را از خواب بلند کند که درباره این قطعی گاز بیانیه صادر کند و خودش را درگیر ظواهر امر نکند. حالا در این سرمای هوا و افت فشار گاز نمایشگاه می خواهیم چه کار! 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان