شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402

روزنامه همشهری: هنرمندان باید بدانند که این مدل رفتارها برای آنها در حکم خودکشی است. کسی اینگونه رنگ عوض کردن و ابراز ندامت و پرواز برگشت آنها را باور می‌کند. بهتر است اگر توانایی انتخاب جهت‌گیری مناسب را ندارند دست‌کم، سکوت کنند.

 به گزارش حکایت گیلان | روزنامه همشهری در واکنش به اظهارات جدید پرواز همای که از اجرای برنامه برای سردار سلیمانی به میزبانی شهرداری تهرانی ابراز پشیمانی کرده و گفته غافلگیر شده بود، به کنایه خطاب به او گفته کارش در حکم خودکشی است و کسی رنگ عوض کردنش را باور نمی‌کند.

 
همای گفته که به گمان من قرار نبود خبر این اجرا و حضور در تالار وحدت به بیرون درز کند. اگر از منظر تفکرات پروازِ قصه، خواندن برای سردار دل‌ها عیب است و جای پشیمانی دارد، اگر از تعظیم در برابر فرزند این فرمانده محور مقاومت نادم است، پس چه تفاوتی بین علنی بودن جلسه و مخفی بودن آن وجود دارد؟ سؤال دیگر اینجاست؛ اگر او واقعا غافلگیر شده، چرا ادامه داده؟ وقتی دوربین صداوسیما و حضور خبرگزاری‌های رسمی را شاهد بوده چرا لب به اعتراض نگشوده؟

همشهری در ادامه نوشته است: به‌نظر مشکل اصلی جامعه هنری همین درگیری‌های ذهنی است؛ موضوعی که مهران رجبی از پس حل کردن آن برمی‌آید و کسی مثل پرواز همای نمی‌تواند آن را مدیریت کند. همین که تا کی می‌توانم یک روز کنار معاون اول رئیس‌جمهور عکس یادگاری بگیرم و خوشحال از رقم دریافتی قراردادم روی استیج تعظیم کنم و روز دیگر که شرایط آب و هوا عوض شد چهره‌ای فریب‌خورده به‌خود بگیرم و مجبور باشم رقم خوشحال‌کننده را پس بفرستم؟ هنرمندان باید بدانند که این مدل رفتارها برای آنها در حکم خودکشی است. کسی اینگونه رنگ عوض کردن و ابراز ندامت و پرواز برگشت آنها را باور می‌کند. بهتر است اگر توانایی انتخاب جهت‌گیری مناسب را ندارند دست‌کم سکوت کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان