پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان |سید پیام جعفری نیا در پیامی از سمت خود بعنوان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت استعفا داد و نوشت: متاسفانه به علت برخی مشکلات و فشارهای کاری درون و برون سازمانی، عرصه بر اینجانب تنگ شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید پیام جعفری نیا در پیامی از سمت خود بعنوان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت استعفا داد.

متن پیام به شکل زیر است:


سوگند به خدایی که دانه را شکافت و جان را آفرید، اگر حضور فراوان بیعت کنندگان نبود و یاران حجت را بر من تمام نمی‌کردند و اگر خداوند از علماء عهد و پیمان نگرفته بود که برابر شکم بارگی ستمگران و گرسنگی مظلومان سکوت نکنند، مهار شتر خلافت را بر کوهان آن انداخته، رهایش می‌ساختم و آخر خلافت را به کاسه اول آن سیراب می‌کردم. آنگاه می‌دیدید که دنیای شما نزد من از آب بینی بزغاله‌ای بی‌ارزش‌تر است.

بخشی از خطبه امیرالمومنین حضرت امام علی (ع) درباره خلافت

اینجانب خدمت در شهرداری رشت را تکلیفی برای خویش میدانم و بر اساس این اعتقاد پس از پذیرش مسئولیتم در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در طول دو ماه گذشته در حد توان از هیچ کوششی برای سر و سامان بخشیدن به اوضاع سازمان و برنامه‌ریزی (احداث المان سردار سلیمانی و ۱۲۰۰ شهید در پیاده راه فرهنگی، احداث المان شهدای خلبان در ورودی جاده تهران، نصب کاشی منقش به تصاویر ۲۲۰۰ شهید شهرستان رشت در پل جانبازان، احداث المان‌های ورودیهای شهر، نورپردازی دو پل یخسازی و صابرین، خرید ۵۰۰ اصله درخت بالای ۵ سال، تغییر المان میدان امام حسین (ع)، نقاشی دیواری ۵۰ نقطه شهر، احداث المان خانواده در مسکن مهر، ، بهسازی فضای سبز ده میدان اصلی شهر، احداث المان شهر خلاق در پیاده راه فرهنگی، هویت‌سازی محلات رشت با المان و رنگ، احداث باغ گل‌ها با هدف پرورش گل و… ) جهت سوق دادن فعالیت‌ها در راستای سیاست‌ها و رویکردهای اعضای محترم شورای اسلامی شهر، دکتر سید امیر حسین علوی شهردار وقت و حضرتعالی دریغ نورزیدم اما متاسفانه به علت برخی مشکلات و فشارهای کاری درون و برون سازمانی، عرصه بر اینجانب تنگ شده است. لذا متاسفانه ناگزیر به استعفا می‌شوم و تقاضا دارم با انتخاب فرد شایسته و توانمندی برای انجام مسئولیتهای سازمان، اینجانب را از این مسئولیت معاف فرمائید.

از خداوند متعال توفیق روزافزون حضرتعالی و دیگر مدیران شهرداری را جهت اهداف مقدس نظام جمهوری اسلام ایران مسالت دارم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان