پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402
نکته جالب نشست نماینده ولی فقیه در دیدار با خبرنگاران؛

دفاع از دولت، انتقاد از مدیریت دولتی در گیلان | قیمت مرغ در گیلان بالاتر از تهران است!

۱۴۰۱/۱۰/۱۱ ۱۸:۵۳ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان | نماینده ولی فقیه در استان گیلان در نشست با برخی خبرنگاران دعوت شده نسبت به برخی از انتقادات درباره وضعیت اقتصادی ایران و گیلان واکنش متفاوتی نشان داد.

حجت الاسلام فلاحتی،در این نشست مساله تورم را جهانی اعلام کرد که به طور مثال قیمت گازوئیل در ترکیه خیلی بالاتر از ایران است . ولی او نسبت به مدیریت استان در حوزه کنترل قیمتها انتقاد وارد کرد. وی با اشاره به تولید مرغ گیلان گفت« چرا قیمت مرغ در گیلان بالاتر از تهران عرضه می شود؟» امام جمعه رشت همچنین نسبت به عدم رسیدگی مسائلی چون پسماند و سراوان هم اشاره کرد و برخلاف وعده برخی مسئولان گفت « در حال‌ حاضر خبر خوشحال‌کننده‌ای درباره پسماند نداریم.»

البته از آنجا که امام جمعه رشت همیشه از حامیان دولت فعلی محسوب می شده و در خطبه های نماز جمعه نیز این مساله دیده شده چندان عجیب نبود که این بار نیز از دولت حمایت کند. او مدتی پیش در نماز جمعه گفته بود « دشمنان می خواستند قیمت دلار را تا ۵۰ هزار تومان بالا ببرند و برنامه های اقتصادی دولت را مختل کنند، اما دولت ارز ترجیحی را حذف و بازار را مدیریت کرد.»

با این حال مشخص است در مورد مدیریت استان آقای فلاحتی تعارف را کنار گذاشته و انتقادات نسبتا صریحی داشته است که می تواند شخص استاندار و یا مدیریت شهری رشت را هدف قرار بگیرد. هرچند امروز وزیر کشور اعلام کرده که دیگر تغییری در استانداران انجام نمی‌شود و به نظر می رسد یکی مثل اسدالله عباسی وارد فاز جدیدی خواهد شد که انتقادات از وی بیشتر دیده می‌شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان